نشست هم اندیشی مسائل زنان

این نشست با حضور حجت‌الاسلام منصور امامی مدیرکل تبلیغات اسلامی استان و با شرکت جمعی از بانوان شیعی و سنی فعال در عرصه های دینی، فرهنگی، اجتماعی و مذهبی، در سالن جلسات این اداره کل برگزار شد.

حجت الاسلام امامی در ابن جلسه ضمن تبریک ایام ولادت باسعادت نبی مکرم اسلام (ص) و هفته وحدت بیان داشت: هدف خداوند سبحان از خلقت، وجود نازنین پیامبر گرامی اسلام (ص) است.
آن چیزی که بیش از همه خدا را نشان میدهد انسان است و انسان کامل حضرت رسول (ص) میباشند.

وی افزود: بزرگترین آیه الهی، پیامبر خداست ما اگر بخواهیم به خدا برسیم باید در راه و روش پیامبر گام برداریم، هر کسی که با آن حضرت بیعت کرد یعنی با خدا بیعت کرده است، هرچه در عالم هستی اصل است ریشه در وجود نازنین پیامبر (ص) دارد،, سلاح مومن اشک چشمانش است در مقابل عظمت پرودگار که باعث میشود رحمت الهی در وجودش دمیده شود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان ادامه داد: بانوان در خلفت لطافت الهی را با خود همراه دارند
خانم ها اگر تربیت شوند از وجود و درون با رحمت و لطف خداوند گره زده میشوند، خدای متعال برای بانوان ویژگی های منحصر بفردی برای الهی شدن، گام نهادن در صراط مستقیم، بخصوص مقام شامخ مادر بودن درجهت تربیت انسانها عطا فرموده است.

حجت الاسلام امامی تصریح کرد: خداوند عزوجل بانوان را مسلح به دین و ایمان کرده تا در مقابل وسوسه های شیطان بایستند،
بانوان بدانند که دردانه خلقت خداوند هستند و باید برای چنین خلقتی شکرگزار بود. شما بانوان باید دوشادوش مردان در همه مسائل فرهنگی، اجتماعی و سیاسی جامعه حضوری فعال داشته باشید.

در پایان نیز هرکدام از بانوان نقطه نظرات و پیشنهادات خود را در این زمینه مطرح کردند.

نوشته ی دیگری برای نمایش وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *