توهین به مقدسات نشانگر عجز دشمن از مقابله با تفکرات شیعه است

حجت الاسلام امامی گفت: دشمنان می‌دانند مکتب اسلام فراگیر شده و قدرت نابودی آن را ندارند از این رو تنها کاری که می توانند انجام دهند توهین به مقدسات است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی ، حجت الاسلام منصور امامی عصر شنبه در مراسم ولادت امام رضا علیه السلام که همزمان با سالروز میلاد امام رضا (ع) و با حضور کاروان «زیر سایه خورشید» در یادمان شهدای گمنام مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس آذربایجان غربی و در جمع خانواده‌های شهدا فضای این مرکز فرهنگی برگزار شد، با اشاره به ویژگی‌های امام هشتم (ع) مهمترین صفات امام رضا (ع) را رئوف بودن ایشان عنوان کرد و گفت: نقل است از پیامیر گرامی اسلام (ص) که فرموده اند: «کسی نیست که گرفتار باشد و به زیارت علی بن موسی الرضا (ع) برود و گرفتاریش حل نشود».

مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی با محکوم کرد توهین فیلم «‌عنکبوت مقدس» به ساحت مقدس امام رضا (ع) افزود: این اقدام باعث جریحه‌دار شدن قلب مسلمانان شد و کسانی که به امام رضا (ع) توهین کردند در حقیقت گستاخی و وقاحت خود را نشان دادند.

حجت‌الاسلام امامی بیان داشت: آنها چون می‌دانند مکتب اسلام فراگیر شده و قدرت نابودی آن را ندارند از این رو تنها کاری که می توانند انجام دهند توهین به مقدسات است.

انتهای پیام/

نوشته ی دیگری برای نمایش وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *