هدف تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی مردمی سازی فرهنگ است

حجت الاسلام امامی با بیان این‌که هدف تبلیغات اسلامی حرکت به سمت مردمی سازی جریانات دینی است، اضافه کرد: تبلیغات اسلامی مبلغ این فکر است که فرهنگ باید مردمی باشد و جریان مردمی تقویت شود و لذا از همه عزیزان در این عرصه طلب یاری میکنیم.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی آذربایجان‌غربی حجت الاسلام منصور امامی امروز در مراسم افتتاحیه نمایشگاه دستاوردها و عملکرد تبلیغات اسلامی آذربایجان‌غربی که مسجد حاجی ارومیه برگزار شد، به اهمیت تبلیغ از دیدگاه انبیای الهی اشاره کرد و اظهار داشت: کسی در مکتب اسلامی می‌تواند بار مسئولیت تبلیغ را بر دوش بگیرد که بیش از دیگران به پیامبران شبیه باشد.
وی اضافه کرد: خداوند متعال بیان می فرماید؛ افرادی که بار رسالت تبلیغ را بر دوش کشیده‌اند فقط از خداوند می ترسند و از غیر خدا نیز خوفی ندارند و لذا کسی که از توحید و نظام بدون طبقات می‌خواهد حرف بزند منافع خیلی ها را به خطر خواهد انداخت و آن‌ها در مقابل این حق گو، صف آرایی خواهند کرد و مهم‌ترین ویژگی مبلغ دینی این است که در خوف و رجا نیز موحد باشد
مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی افزود: تبلیغات نظام سرمایه داری در خدمت نفسانیات و کلاه برداری است و نظام سرمایه داری برای بقای خود نیازمند این است که نیازهای کاذب ایجاد کرده و برای آن جواب ارائه دهد و کسب پول و ثروت کند، اما در نظام اسلامی باید تبلیغات در خدمت مردم باشد و منافع آن ها را تامین کند.
وی گفت: جمهوری اسلامی ۱۸۰ برابر دنیا مورد هجمه تبلیغات دشمن است که در طول ۷ هزار سال بی نظیر بوده است و در طول ۲۰ سال بیش از دویست شبکه فارسی علیه ایران راه اندازی شده است و بی بی سی برای حق پخش انگلیس از مردم خود پول می‌گیرد اما برای مردم ایران رایگان پخش می‌کند.
حجت الاسلام امامی تصریح کرد: در دنیای امروز رسانه نظام تبلیغاتی را شکل داده است و نباید از وضع موجود و هجوم ظلمت ها ناامید شد و هر کس به اندازه خود می‌تواند با روشن کردن شمعی در برابر ظلمت ها روشنایی ایجاد کند.
وی در ادامه با بیان این‌که هدف تبلیغات اسلامی حرکت به سمت مردمی سازی جریانات دینی است، اضافه کرد: تبلیغات اسلامی مبلغ این فکر است که فرهنگ باید مردمی باشد و جریان مردمی تقویت شود و لذا از همه عزیزان در این عرصه طلب یاری میکنیم.

نوشته ی دیگری برای نمایش وجود ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *