Skip Navigation Linksصفحه اصلی : جزئیات خبر
  ورود به سایت   |    هنوز ثبت نام نکر ده اید؟
  آپی آدرس :
34.204.168.209
   نام مرورگر :
Unknown
   نسخه مرورگر :
0.0
  بازدید امروز :
378
  بازدید دیروز :
1093
   افراد آنلاین :
14
   بازدید ماه جاری :
3432
   بازدید ماه گذشته :
19642
   بازدید کل :
459004

برگزاری جشنواره ی استعدادهای قرآنی بمناسبت گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در آذربایجان غربی

رئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی، از برگزاری جشنواره استعدادهای قرآنی در استان طی دهه ی فجر سال جاری و به‌مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی خبر داد.

بازگشت


به گزارش روابط عمومی اداره ی کل تبلیغات اسلامی استان آذربایجان غربی، سجاد جعفرزاده، روز یکشنبه ۲۳ دی ماه سال ۹۷ در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی اظهار داشت: جشنواره ی استعدادهای قرآنی در استان طی دهه ی فجر سال جاری و به‌مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برگزار خواهد شد.

وی افزود: در جلسه‌ای با اعضای کمیته ی قرآنی دهه ی فجر مقرر شد تا سپاه در رابطه با مسابقات قرآن در حوزه ی قرائت، حفظ و اذان و تمرکز بر مناطق محروم طی دهه فجر، قبل و بعد از آن اقدامات لازم را انجام دهد.

رئیس اداره ی امور قرآنی تبلیغات اسلامی استان با اشاره به اینکه اداره‌ ی کل اوقاف و امور خیریه استان نیز تمامی محافل و مراسم بقاع متبرکه را حمایت و پشتیبانی مالی خواهد کرد، بیان کرد: آموزش و پرورش نیز مسابقات قرآن کریم حفظ و قرائت مرحله ی شهرستانی را طی دهه ی فجر برگزار خواهد کرد.

جعفرزاده ادامه داد: فرهنگسرای قرآن و عترت شهرداری نیز فضای فرهنگسراها را در اختیار برنامه‌های کمیته ی قرآنی دهه ی فجر قرار خواهند داد و از برنامه‌های تبلیغی و ترویجی نیز حمایت خواهند کرد.

وی با بیان اینکه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد نیز طرح شب‌های قرآنی را در کانون‌ها برگزار خواهد کرد، یادآور شد: جشنواره ی تجلیل از فعالان قرآنی دستگاه‌های اجرایی استان نیز با همکاری دستگاه‌ها در هر شهرستان برگزار خواهد شد و در شهرهای بزرگ استان ۲ تا ۳ جشنواره و در شهرهای کوچک نیز ۱ جشنواره برگزار می‌شود.

رئیس اداره ی امور قرآنی تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی بیان کرد: برنامه ی حفظ ۳ جز و بیشتر نیز جهت شناسایی حافظان قرآن و تجلیل از آنان برگزار می‌شود و برای حفظ تخصصی به جلسات و موسسات تخصصی ارجاع داده خواهند شد که با حمایت سازمان ادامه دهند.

وی همچنین از برگزاری جشنواره ی استعدادهای قرآنی در حوزه ی قرائت نیز خبر داد و گفت: ۴۰ محفل دانش‌آموزی انس با قرآن نیز برگزار خواهد شد و تمامی قاریان و حافظان از دانش‌آموزان بوده و افراد مستعد شناسایی خواهند شد تا به رده‌های بالاتر ارتقا یابند.
کلمات کلیدی پست

جشنواره استعداد قرآنی آذربایجان غربی دهه فجر چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب دین اسلام تبلیغات ارومیه یکشنبه ، 23 دی 1397 - 11:34 صبح
 ارومیه
 قرآنی

گروه پست : چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی
کد پست : 2252


اطلاعات تماس


  ارومیه ، خیابان امام کوی 9 (اسلامی) ، اداره کل تبلیغات اسلامی استان آذربایجان غربی
  044-32230113
  044-32221740  (دورنگار)
 Info@ido-ag.ir

در شبکه های اجتماعی ما را دنبال کنید

طراح و برنامه نویس : مهندس امیر اباذرلو وب سایت : www.web99.ir همراه : 09143613790