Skip Navigation Linksصفحه اصلی : جزئیات خبر
  ورود به سایت   |    هنوز ثبت نام نکر ده اید؟
  آپی آدرس :
3.238.174.50
   نام مرورگر :
Unknown
   نسخه مرورگر :
0.0
  بازدید امروز :
439
  بازدید دیروز :
762
   افراد آنلاین :
11
   بازدید ماه جاری :
23617
   بازدید ماه گذشته :
23306
   بازدید کل :
703808

نظام جمهوری اسلامی یکی از نعمت های بزرگ الهی برای مردم ایران است

بازگشت


به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان آذربایجان غربی، حجت الاسلام محمد داداش زاده مدیرکل تبلیغات اسلامی استان، در گفتگو با روابط عمومی این اداره کل ضمن تبریک فرارسیدن دوازدهم فروردین «روز جمهوری اسلامی ایران» گفت: در ۱۲ فروردین سال ۵۸ ثمره مبارزات ضد سلطنتی و طاغوتی و شعار استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی ملت ایران به بار نشست و نظام جمهوری اسلامی ایران در پهنه میهن عزیزمان استقرار یافت.

وی در ادامه ۱۲ فروردین را یوم‌الله دانست و اضافه کرد: پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی به دعوت امام‌خمینی‌ (ره) همه‌پرسی در روزهای ۱۰ و ۱۱ فروردین سال ۵۸ در سراسر ایران برگزار شد و ۹۸/۲ درصد واجدین شرکت در همه‌پرسی با دادن رای آری، با برقراری حکومت جمهوری اسلامی موافقت کردند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان با بیان اینکه ملت ایران همه ساله این روز بزرگ را جشن می‌گیرند بیان داشت: در این روز بیاد ماندنی نظامی متولد شد که نور اسلام عزیز را پس از گذشت سالیان دراز بار دیگر نه تنها در ایران اسلامی بلکه در سراسر جهان متجلی ساخت.

حجت الاسلام داداش زاده در ادامه استقلال، وحدت، یکپارچگی، محرومیت زدایی و عدالت محوری، را از ثمره های پیروزی انقلاب اسلامی برشمرد و تصریح کرد: امروز دشمنان نظام درصدد ناامیدی مردم و جوانان از نظام هستند غافل از اینکه این مردم در هر گروه و جناحی در کنار هم بوده و توطئه های دشمنان را با شکست روبرو خواهند کرد، خداوند سبحان در قرآن کریم می فرمایند، «دشمن همواره مسلمین را اذیت خواهد کرد، اما اگر صبر پیشه کنند، نصرت خدا با آنان خواهند بود»..

وی در پایان ضمن تبریک «هفته سربازان گمنام امام زمان (عج)» گفت: موفقیت‌های بزرگ این عزیزان در دفاع از تمامیت ارضی کشور و آرمان‌های والای انقلاب اسلامی و با اشراف هوشمندانه در مقابله با جنگ روانی دشمنان خصوصاَ دستگیری روح الله زم موسس کانال «آمد نیوز»، صلابت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران را بار دیگر در سطح جهان بیش از پیش به منصه ظهور رساند. این اقدام قطعاَ یکی از ماهرانه‌ترین عملیات اطلاعاتی این سربازان بی ادعا است که دشمنان را سردرگم و در بهت و حیرت فرو برده است.
کلمات کلیدی پست

روز جمهوری اسلامی چهارشنبه ، 11 فروردین 1400 - 12:09 بعد از ظهر
 ارومیه
 عمومی

گروه پست : اخبار استان
کد پست : 13716


اطلاعات تماس


  ارومیه ، خیابان امام کوی 9 (اسلامی) ، اداره کل تبلیغات اسلامی استان آذربایجان غربی
  044-32230113
  044-32221740  (دورنگار)
 Info@ido-ag.ir

در شبکه های اجتماعی ما را دنبال کنید

طراح و برنامه نویس : مهندس امیر اباذرلو وب سایت : www.web99.ir همراه : 09143613790