Skip Navigation Linksصفحه اصلی : جزئیات خبر
  ورود به سایت   |    هنوز ثبت نام نکر ده اید؟
  آپی آدرس :
18.206.187.81
   نام مرورگر :
Unknown
   نسخه مرورگر :
0.0
  بازدید امروز :
953
  بازدید دیروز :
644
   افراد آنلاین :
14
   بازدید ماه جاری :
12214
   بازدید ماه گذشته :
19642
   بازدید کل :
467787

مراسم تحویل و خط کشی زمین احداث مدرسه ۹ کلاسه صدرای ارومیه

طی مراسمی زمین احداث مدرسه دخترانه صدرای ارومیه تحویل و آماده ساخت و ساز شد.

بازگشت


به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان آذربایجان غربی، پنجشنبه ۷ آذر ۹۸، طی مراسمی با حضور رضا رمضانی پور معاون اداری و مالی تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی، اشرفی رئیس آموزش و پرورش ناحیه یک ارومیه، همچنین جمعی از خیرین و مسئولان، این زمین به مساحت ۳۷۰۰ متر مربع خط کشی و تحویل تبلیغات اسلامی استان شد.

رمضانی پور در این مراسم ضمن بیان جایگاه رشته علوم و معارف اسلامی در جامعه بیان داشت: متاسفانه تاکنون هیچگونه فضای آموزشی مناسب برای دانش آموزان مرسه صدرا وجود نداشت و خواهران دانش آموز در محل غیراستاندارد و بصورت استیجاری مشغول تحصیل بودند. عدم وجود ساختمان مستقل و فضای آموزشی مناسب برای دانش آموزان علاوه بر تحمیل هزینه سنگین برای ما، افت تحصیلی محصلین را نیز بدنبال داشت.

وی افزود: افزایش مدارس علوم و معارف اسلامی به دلیل نیاز جامعه برای تربیت دینی و فرهنگی نسل جوان جامعه از اساسی ترین موضوعاتی است که باید مورد توجه جدی مسئولان قرار گیرد و من امیدوارم بزودی شاهد مراسم کلنگ زنی و احداث مدارس پسرانه و دخترانه در سرتاسر استان باشیم.

معاون اداری و مالی تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی در پایان یادآور شد: به حول و قوه الهی بزودی مراحل خاکبرداری و احداث این مدرسه ۹ کلاسه که بصورت رایگان در اختیار این اداره کل قرار گرفته آغاز که ۵۰ درصد هزینه ساخت آن بر عهده نوسازی مدارس استان و ۵۰ درصد را نیز خیرین مدرسه ساز تقبل کرده اند.
کلمات کلیدی پست

مدرسه صدرا احداث دانش آموز دین اسلام علوم معارف اسلامی خیرین آموزش و پرورش مدارس خیرین مدرسه ساز شنبه ، 9 آذر 1398 - 11:00 صبح
 ارومیه
 عمومی

گروه پست : اخبار استان
کد پست : 3450


اطلاعات تماس


  ارومیه ، خیابان امام کوی 9 (اسلامی) ، اداره کل تبلیغات اسلامی استان آذربایجان غربی
  044-32230113
  044-32221740  (دورنگار)
 Info@ido-ag.ir

در شبکه های اجتماعی ما را دنبال کنید

طراح و برنامه نویس : مهندس امیر اباذرلو وب سایت : www.web99.ir همراه : 09143613790