Skip Navigation Linksصفحه اصلی : جزئیات خبر
  ورود به سایت   |    هنوز ثبت نام نکر ده اید؟
  آپی آدرس :
3.215.182.81
   نام مرورگر :
Unknown
   نسخه مرورگر :
0.0
  بازدید امروز :
60
  بازدید دیروز :
411
   افراد آنلاین :
14
   بازدید ماه جاری :
13430
   بازدید ماه گذشته :
17004
   بازدید کل :
429525

برگزاری مراسم «روز درختکاری» در ارومیه

مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی بمناسبت «روز درختکاری» گفت: در این روز بهتر است هریک از ما درختی در محیط کار، مدرسه یا معابر عمومی بکاریم و از آن بهره ببریم.

بازگشت


به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان آذربایجان غربی، حجت‌الاسلام محمد داداش زاده مدیرکل تبلیغات اسلامی استان، پنجشنبه ۱۵ اسفند ۹۸، بمناسبت گرامیداشت «روز درختکاری» بیان داشت: زندگی انسان به طبیعت وابسته است اگر انسانها از طبیعت مواظبت نکنند مسلماَ آسیب جدی به زندگی بشر وارد می‌شود.

وی با اشاره به آیه ای از قرآن کریم که خداوند می فرمایند، «همه آنچه که در زمین و آسمان است برای انسانها آفریده شده، پس چون مال خودتان است و به نفع شما آفریده شده آنها را تخریب نکنید»، ادامه داد: بر همگان واجب است درست استفاده کردن از منابع طبیعت را از محیط خانواده و از اوان کودکی مانند درس و جزوی از زندگی یاد بگیرند. هرکس وظیفه دارد به هر طریقی به زنده ماندن طبیعت کمک کند، امروز که به‌عنوان «روز درختکاری» نامگذاری شده بهتر است هریک از ما درختی در محیط کار، مدرسه یا معابر عمومی بکاریم و از آن بهره ببریم.

مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی تصریح کرد: وقتی یک فضای سبز، جنگل و یا رودخانه ای پرآب را مشاهده می‌کنیم روحیه انسان زنده شده و وجودش سرشار از شادی می‌شود، ولی باید مواظب بود که در طبیعت زباله و چیزهایی که مانع رشد و تنفس درخت ها می‌شود رها نکنیم.

حجت‌الاسلام داداش زاده در پایان اظهارداشت: درخت از گرانبهاترین آفریده‌های خداوند دانا برای انسان است و به دلیل نقش حیاتی که در زندگی تمامی موجودات زنده، به خصوص انسانها دارا است دین مبین اسلام توجه خاصی با این موضوع داشته است.

این مراسم با غرس ۳ اصله نهال در محوطه تبلیغات اسلامی استان به پایان رسید.
کلمات کلیدی پست

روز درختکاری غرس نهال گرامیداشت پنجشنبه ، 15 اسفند 1398 - 1:13 بعد از ظهر
 ارومیه
 عمومی

گروه پست : اخبار استان
کد پست : 6534


اطلاعات تماس


  ارومیه ، خیابان امام کوی 9 (اسلامی) ، اداره کل تبلیغات اسلامی استان آذربایجان غربی
  044-32230113
  044-32221740  (دورنگار)
 Info@ido-ag.ir

در شبکه های اجتماعی ما را دنبال کنید

طراح و برنامه نویس : مهندس امیر اباذرلو وب سایت : www.web99.ir همراه : 09143613790