Skip Navigation Linksصفحه اصلی : جزئیات خبر
  ورود به سایت   |    هنوز ثبت نام نکر ده اید؟
  آپی آدرس :
3.235.22.104
   نام مرورگر :
Unknown
   نسخه مرورگر :
0.0
  بازدید امروز :
279
  بازدید دیروز :
667
   افراد آنلاین :
11
   بازدید ماه جاری :
7984
   بازدید ماه گذشته :
23486
   بازدید کل :
487044

برگزاری کارگاه آموزشی «آموزش و توسعه اصول اعتقادی» در ارومیه

رئیس امور اداری تبلیغات اسلامی استان آذربایجان غربی گفت: کارگاه آموزشی «آموزش و توسعه اصول اعتقادی» با حضور سرپرست معاون پژوهش و آموزش مرکز در ارومیه برگزار شد.

بازگشت


به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان آذربایجان غربی، سید جمال صبوری، پنجشنبه ۳۰ آبان ۹۸، در گفتگو با روابط عمومی این اداره کل گفت: کارگاه آموزشی «آموزش و توسعه اصول اعتقادی» از کتاب «طرح کلی اندیشه اسلامی در قرآن» از مجموعه سخنرانیهای رهبر معظم انقلاب در جلسات روزانه ماه مبارک رمضان سال ۱۳۵۳ در مسجد امام حسن (ع) مشهد، با سخنرانی حجت‌الاسلام طهماسبی سرپرست معاون پژوهش و آموزش مرکز و با حضور کارکنان تبلیغات اسلامی استان در تالار مهدیه ارومیه برگزار شد.

حجت‌الاسلام محمد داداش زاده مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی در ابتدای کارگاه آموزشی ضمن عرض خیرمقدم بیان داشت: اجرای دوره های آموزشی تاثیر بسزایی درجهت بالا بردن سطح علمی کارکنان دارد لذا توصیه میکنم از این فرصت مغتنم و مطالب وزین این کتاب بهره کافی و وافی را ببرید.

حجت‌الاسلام طهماسبی نیز در ادامه با تاکید بر مطالعه دقیق کتاب طرح کلی اندیشه اسلامی در قرآن اظهار داشت: رهبر عظیم ألشان انقلاب در فرازی از این کتاب به کار انبیای الهی در جهت تربیت انسانها و ایجاد جامعه ای بر پایه اصول اعتقادی اشاره و می فرمایند، انبیا می‌گویند انسان مثل یک درخت است، مثل یک نهال است. حال یک درخت خرما را در نظر بگیرید که شرایط خاصی را می طلبد مثل هوای گرم، درجه رطوبت و خاک مناسب که در جنوب ایران این شرایط مهیا است ولی در مناطق سردسیر مهیا نیست یعنی اگر این نهال را در منطقه ای نامناسب بکاریم شاید چند دانه خرما رشد کند که فایده ای ندارد.

وی افزود: حال زحمتی که برای ساختن محیط مناسب انسان بایستی متحمل شد به مراتب بیشتر و در عین حال فایده اش بیشتر است، در واقع کار انبیا تربیت نسلهای بشر است که کاریست بس بزرگ و پر زحمت. کسانی هستند که این موضوع را درک نمی کنند که انبیا می خواستند محیط متناسب و مساعد درست کنند آنها تصور می‌کنند انبیا می خواستند تک تک آدم درست کنند در حالی که این کار در شأن پیامبران نیست.

صبوری در پایان یادآور شد: آزمون این کارگاه آموزشی بصورت الکترونیکی بوده و برای فراگیران ۲۴ ساعت دوره آموزش شغلی را شامل خواهد شد.
کلمات کلیدی پست

کارگاه آموزشی یکشنبه ، 3 آذر 1398 - 2:33 بعد از ظهر
 ارومیه
 عمومی

گروه پست : اخبار استان
کد پست : 3443


اطلاعات تماس


  ارومیه ، خیابان امام کوی 9 (اسلامی) ، اداره کل تبلیغات اسلامی استان آذربایجان غربی
  044-32230113
  044-32221740  (دورنگار)
 Info@ido-ag.ir

در شبکه های اجتماعی ما را دنبال کنید

طراح و برنامه نویس : مهندس امیر اباذرلو وب سایت : www.web99.ir همراه : 09143613790