Skip Navigation Linksصفحه اصلی : جزئیات خبر
  ورود به سایت   |    هنوز ثبت نام نکر ده اید؟
  آپی آدرس :
34.204.168.209
   نام مرورگر :
Unknown
   نسخه مرورگر :
0.0
  بازدید امروز :
375
  بازدید دیروز :
1093
   افراد آنلاین :
11
   بازدید ماه جاری :
3429
   بازدید ماه گذشته :
19642
   بازدید کل :
459001

مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی:

۴۰ کارگاه آموزشی سبک زندگی اسلامی در آذربایجان غربی برگزار می شود

مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی از برگزاری ۴۰ کارگاه آموزشی سبک زندگی اسلامی در استان خبر داد.

بازگشت


به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان آذربایجان غربی، حجت الاسلام محمد داداش زاده در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی با بیان اینکه این کارگاه‌های آموزشی تاپایان سال به همت این اداره کل برگزار می‌شود افزود: سال گذشته ۳۸ کارگاه آموزشی با بهره مندی بیش از سه هزار نفر برای اقشار تأثیرگذار جامعه از جمله زنان فرهیخته، روحانیون، ائمه جمعه و جماعات استان برگزار شد.

وی روزآمد کردن و کارآمدی هرچه بیشتر آموزه‌های دینی در پاسخگویی به مسائل و گره گشایی از مشکلات فردی و اجتماعی به همراه ایجاد مرجع و منبع موثق را از ضرورت‌های برگزاری این کارگاه‌ها عنوان کرد و افزود: شناخت اهمیت و نقش ارتباط درمان جویانه با قرآن در حوزه سبک زندگی قرآنی و آشنا ساختن جامعه با مؤلفه‌های سبک زندگی اسلامی و قرآنی از مهمترین اهداف برگزاری این کارگاه‌ها است.

حجت الاسلام داداش زاده با بیان اینکه با بیان اینکه ترویج سبک زندگی اسلامی می‌تواند جامعه را از گزند آسیب‌ها نیز دور کند گفت: یکی از کارکردهای تبلیغ حکیمانه دین که در زمره رسالت‌های سازمان تبلیغات اسلامی نیز محسوب می‌شود، ترویج سیره اهل‌بیت (ع) است که این امر با استفاده از احادیث، منابر و حتی ابزارهای جدید فناوری قابل احصاء قلمداد می‌شود.

وی با بیان اینکه در هریک از این کارگاه‌های آموزشی بیش از ۵۰ نفر شرکت می‌کنند افزود: اگر می‌خواهیم در برابر توطئه دشمنان در بخش‌های مختلف اعم از اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و… بایستیم می‌بایست به سبک زندگی اسلامی تأکید ویژه‌ای داشته باشیم.

حجت الاسلام داداش زاده اظهارداشت: راهکارهای دشمن برای حذف رقیب، تلاش جهت تغییر سبک زندگی و به دنبال آن تغییر فرهنگ جامعه رقیب است، همان رویکردی که در مقابل اسلام اتخاذ شده است و این همان هجومی که به اسلام و پایه‌های اعتقادی آن صورت می‌گیرد و این همه تحریفی که در پیام‌های اسلام انجام می‌شود و ما باید تلاش کنیم سبک زندگی اسلامی را در خانواده و دوستان خود رواج دهیم.

مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی به اقدامات این اداره کل اشاره کرد و افزود: دوره توانمند سازی مدیران موسسات قرآنی با همکاری اتحادیه موسسات قرآنی به تعداد ۱۰۰ نفر با عناوین آشنایی با مفاهیم مدیریت فرهنگی و قرآنی، نیاز سنجی، هدف گذاری، همچنین شناخت فرصتها و تهدیدات با قرآن در رمضان امسال از مهمترین اقدامات بخش قرآنی این اداره کل است.

وی برگزاری همایش های مشترک و غیر مشترک علمای شیعی و سنی، اجرای ۵۰ کارگاه آموزشی تحکیم بنیان خانواده، برگزاری کارگاه آموزشی آشنایی با فرق و مذاهب اسلامی و نقد جریانهای تکفیری ویژه روحانیون مستقر در قم، کارگا آموزشی نقد نحله های انحرافی و عرفانهای کاذب ویژه معلمین و مربیان پرورشی وحمایت از راهیان نور و اعزام ۴۰ نفر از روحانیون از دیگر اقدامات این اداره کل عنوان کرد.
کلمات کلیدی پست

تبلیغات اسلام آذربایجان غربی ارومیه دین قرآن تبلیغ فرهنگ تاسیس سالروز اعتکاف مذهب کارگاه سبک زندگی آسیب اجتماعی موسسه اتحاد هدف تلاش تغییر چهارشنبه ، 5 تیر 1398 - 9:05 صبح
 ارومیه
 ریاست

گروه پست : اخبار استان
کد پست : 3362


اطلاعات تماس


  ارومیه ، خیابان امام کوی 9 (اسلامی) ، اداره کل تبلیغات اسلامی استان آذربایجان غربی
  044-32230113
  044-32221740  (دورنگار)
 Info@ido-ag.ir

در شبکه های اجتماعی ما را دنبال کنید

طراح و برنامه نویس : مهندس امیر اباذرلو وب سایت : www.web99.ir همراه : 09143613790