Skip Navigation Linksصفحه اصلی : جزئیات خبر
  ورود به سایت   |    هنوز ثبت نام نکر ده اید؟
  آپی آدرس :
3.235.22.104
   نام مرورگر :
Unknown
   نسخه مرورگر :
0.0
  بازدید امروز :
365
  بازدید دیروز :
667
   افراد آنلاین :
3
   بازدید ماه جاری :
8070
   بازدید ماه گذشته :
23486
   بازدید کل :
487130

برگزاری مراسم قرائت زیارت عاشورا همزمان با آغاز ماه محرم به همت تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی

مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی: زیارت عاشورا در حقیقت بیان مواضع فکری و عقیدتی شیعه است.

بازگشت


به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان آذربایجان غربی، یکشنبه دهم شهریور ۹۸، حجت‌الاسلام محمد داداش زاده مدیرکل تبلیغات اسلامی استان در گفتگو با روابط عمومی این اداره کل بیان داشت: مراسم معنوی قرائت زیارت عاشورا همزمان با آغاز ماه محرم همه روزه ساعت ۸ صبح با حضور کارکنان این اداره کل، همچنین حجت‌الاسلام احمد علیپور رئیس و کارکنان اداره تبلیغات اسلامی ارومیه، در مسجد حاجی خان تبلیغات اسلامی استان برگزار می‌شود.

وی در این مراسم اظهار داشت: در ماه محرم قرار داریم، ماه پیروزی خون بر شمشیر، واقعه بزرگ کربلا برای ما شیعیان حاوی پیامهای فراوانی است که امیدوارم با مطالعه و کنکاش در این خصوص و عمل به اهدافی که امام حسین (ع) درجهت رساندن آن به امت جد بزرگوارشان از جان و مال و اهل بیت خود گذشتند، جزو پیروان راستین ایشان باشیم.

مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی در ادامه با اشاره به آثار و برکات قرائت زیارت عاشورا اضافه کرد: زیارت عاشورا که از امام محمد باقر (ع) به ما شیعیان به ارث رسیده است به اعتقاد علمای دینی از جنس دعاهای قدسی است که از شعائر مهم شیعه محسوب می‌شود.

حجت‌الاسلام داداش زاده ایجاد پیوند معنوی با خاندان عصمت و طهارت، پیدایش روحیه ظلم ستیزی با تکرار لعن بر ستمگران و ظالمان در این زیارتنامه، ترویج روحیه شهادت طلبی، ایثار و فداکاری در راه خدا و آمادگی برای سعادت در آخرالزمان از دیگر ویژگیهای قرائت زیارت عاشورا محسوب می‌شود.

وی در پایان یادآور شد: مراسم قرائت زیارت عاشورا در ایام دهه اول محرم همه روزه و بعد از آن نیز تا آخر این ماه پر خیر و برکت ایام پنجشنبه اجرا خواهد شد.
کلمات کلیدی پست

تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی ارومیه ایران زیارت عاشورا ماه محرم شهید شهادت حضرت امام حسین (ع) تاسوعا عاشورا قیام شیعه تشیع برکت برکات سه شنبه ، 12 شهریور 1398 - 8:15 صبح
 ارومیه
 ریاست

گروه پست : اخبار استان
کد پست : 3407


اطلاعات تماس


  ارومیه ، خیابان امام کوی 9 (اسلامی) ، اداره کل تبلیغات اسلامی استان آذربایجان غربی
  044-32230113
  044-32221740  (دورنگار)
 Info@ido-ag.ir

در شبکه های اجتماعی ما را دنبال کنید

طراح و برنامه نویس : مهندس امیر اباذرلو وب سایت : www.web99.ir همراه : 09143613790