Skip Navigation Linksصفحه اصلی : جزئیات خبر
  ورود به سایت   |    هنوز ثبت نام نکر ده اید؟
  آپی آدرس :
18.206.187.81
   نام مرورگر :
Unknown
   نسخه مرورگر :
0.0
  بازدید امروز :
881
  بازدید دیروز :
644
   افراد آنلاین :
9
   بازدید ماه جاری :
12142
   بازدید ماه گذشته :
19642
   بازدید کل :
467715

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان آذربایجان غربی:

آزادگان سرافراز ما سفیران انقلاب اسلامی و کشورمان در خارج از مرزها بودند

مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی گفت: اسرای سرافراز ایرانی بدترین شرایط را در اردوگاههای مخوف صدام تحمل کردند و چنان حماسه ای از خود نشان دادند که همه دنیا را حیرت زده کردند.

بازگشت


به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان آذربایجان غربی، حجت‌الاسلام محمد داداش زاده مدیرکل تبلیغات اسلامی استان، ۲۶ مرداد ۹۸ در گفتگو با روابط عمومی این اداره کل ضمن تبریک سالروز ورود آزادگان همیشه سرافراز به میهن اسلامی بیان داشت: آزادگان و جانبازان ستونهای ارزشمند انقلاب هستند و این بزرگواران در راستای حفظ و صیانت از انقلاب و تمامیت ارضی کشور ثابت قدم بودند. امنیت و آرامش کنونی کشورمان مرهون مجاهدت‌های این عزیزان است، آزادگان ما درس بزرگ شکیبایی و ایستادگی را به ملت بزرگ ایران یاد دادند، بطوری که هرکدام از اسرا نمادی برجسته از ایثار و فداکاری هستند.

وی افزود: اسرای جنگی و آزادگان حق بزرگی بر گردن تک تک ما ایرانیان دارند، آنها بدترین شکنجه ها همچنین دوری از کشور و خانواده را متحمل شدند تا ما در امنیت و آرامش زندگی کنیم، پس لازمست دست در دست هم داده و با برگزاری برنامه های تاثیرگذار، مقداری هرچند کم و ناچیز از آلام این عزیزان را کم کنیم. آزادگان به تاسی از اهل بیت پیامبر (ص) و اسرای کربلا در زندانهای بعثی از اسلام، قرآن و آرمانهای انقلاب اسلامی دفاع کردند و هرگز تن به خفت و خواری ندادند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی در ادامه اظهارداشت: اسرای سرافراز ایرانی در سخت ترین اوضاع حاضر به همکاری با دشمنان نشدند و بدترین شرایط را در اردوگاههای مخوف صدام تحمل کردند و چنان حماسه ای از خود نشان دادند که همه دنیا را حیرت زده کردند، بخصوص زمانی که خبرنگار زن بی حجاب می خواست با بسیجی نوجوان اسیر ایرانی مصاحبه کند گفت، «ای زن از فاطمه به تو اینگونه خطاب است، ارزنده ترین زینت زن حفظ حجاب است» اگر حجاب نداشته باشید با شما مصاحبه نمی کنم. این تصاویر را همه دنیا دیدند و این بسیجی نوجوان و ایرانیان را تحسین کردند، به واقع آنها سفیران انقلاب اسلامی و کشورمان در خارج از مرزها بودند، بنابراین ضرورت دارد سالروز بازگشت این عزیزان به میهن اسلامی را برای همیشه گرامی بداریم.

حجت‌الاسلام داداش زاده در پایان خاطرنشان ساخت: آزادگان سرافراز ما گنجینه هایی از خاطرات زیبای آن دوران هستند که لازم است این خاطرات برای در امان ماندن از غبار فراموشی برای نسلهای آینده ثبت شوند. تقدیر از این عزیزان تنها می‌تواند گوشه‌ای از رشادت‌ها و فداکاری‌های آن‌ها را جبران کند اما بهترین تقدیری که امروزه می‌توانیم از این عزیزان داشته باشیم این است که با تمام توان در جهت انجام وظایف خود در هر جایگاه و مقامی که هستیم برای پیشرفت و سرافرازی کشورمان تلاش کنیم.
کلمات کلیدی پست

تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی ارومیه ایران آزاده آزادگان سرافراز سالروز دین قرآن جنگ میهن سرباز وطن شنبه ، 26 مرداد 1398 - 11:35 صبح
 ارومیه
 ریاست

گروه پست : اخبار استان
کد پست : 3397


اطلاعات تماس


  ارومیه ، خیابان امام کوی 9 (اسلامی) ، اداره کل تبلیغات اسلامی استان آذربایجان غربی
  044-32230113
  044-32221740  (دورنگار)
 Info@ido-ag.ir

در شبکه های اجتماعی ما را دنبال کنید

طراح و برنامه نویس : مهندس امیر اباذرلو وب سایت : www.web99.ir همراه : 09143613790