Skip Navigation Linksصفحه اصلی : جزئیات خبر
  ورود به سایت   |    هنوز ثبت نام نکر ده اید؟
  آپی آدرس :
3.229.142.104
   نام مرورگر :
Unknown
   نسخه مرورگر :
0.0
  بازدید امروز :
633
  بازدید دیروز :
692
   افراد آنلاین :
36
   بازدید ماه جاری :
2043
   بازدید ماه گذشته :
26883
   بازدید کل :
781653

بهره مندی بیش از 8هزار نفر از دوره‌های آموزش عمومی قرآن در استان آذربایجان غربی

رئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی از بهره‌مندی بیش از ۸ هزار نفر از دوره‌های آموزش عمومی قرآن کریم در سطح استان خبر داد.

بازگشت


به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان آذربایجان غربی، سجاد جعفرزاده، در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی، با اشاره به اینکه طی سال جاری ۱۰ دوره آموزش عمومی قرآن در استان برگزار شده است، اظهار کرد: آموزش قرائت عمومی قرآن از سطح ۱ تا ۳، آموزش حفظ عمومی قرآن، آموزش حفظ جزء ۳۰ قرآن، آموزش حفظ موضوعی، آموزش ترجمه و مفاهیم قرآن سطح ۱، آموزش تفسیر بینات ۱ و ۲، آموزش کارکنان دولت و انس با قرآن برای کودکان از جمله دوره‌های آموزش عمومی قرآن در استان به‌شمار می‌روند.

وی ادامه داد: دوره‌های آموزش قرائت عمومی قرآن سطح ۱ در ۱۳ شهرستان استان، سطح ۲ در ۹ شهرستان و سطح ۳ نیز در ۳ شهرستان و همچنین دوره آموزش حفظ عمومی قرآن در ۲ شهرستان، آموزش حفظ جزء ۳۰ قرآن در ۱۳ شهرستان، آموزش حفظ موضوعی در ۲ شهرستان، آموزش ترجمه و مفاهیم قرآن سطح ۱ در ۳ شهرستان و آموزش تفسیر بینات ۱ و ۲ نیز در ۱۰ شهرستان برگزار شد.

جعفرزاده با اشاره به اینکه درمجموع ۲۵۷۷ قرآن‌آموز برادر از دوره‌های آموزش عمومی قرآن در استان بهره‌مند شدند، خاطرنشان کرد: همچنین ۷۱۹۷ نیز در بخش قرآن‌آموزان خواهر در دوره‌های آموزش عمومی قرآن کریم در استان شرکت کردند.

رئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی با بیان اینکه از مجموع ۲۵۷۷ قرآن‌آموز برادر تمامی آنان در آزمون قبول شدند، تصریح کرد: از مجموع ۷۱۹۷ نفر قرآن‌آموز نیز تعداد ۶۴۰۳ نفر موفق به کسب نمره قبولی در آزمون شدند.

وی در پایان یادآور شد: طی سال جاری ۸۹۸۰ نفر از خواهران و برادران در دوره‌های آموزش عمومی قرآن کریم از سوی سازمان تبلیغات اسلامی شرکت کرده بودند.
کلمات کلیدی پست

بهره مندی بیش از 8هزار نفر از دوره‌های آموزش عمومی قرآن در آذربایجان غربی تبلیغات اسلامی ارومیه دوشنبه ، 20 اسفند 1397 - 4:47 بعد از ظهر
 ارومیه
 قرآنی

گروه پست : اخبار استان
کد پست : 3270


اطلاعات تماس


  ارومیه ، خیابان امام کوی 9 (اسلامی) ، اداره کل تبلیغات اسلامی استان آذربایجان غربی
  044-32230113
  044-32221740  (دورنگار)
 Info@ido-ag.ir

در شبکه های اجتماعی ما را دنبال کنید

طراح و برنامه نویس : مهندس امیر اباذرلو وب سایت : www.web99.ir همراه : 09143613790