Skip Navigation Linksصفحه اصلی : جزئیات خبر
  ورود به سایت   |    هنوز ثبت نام نکر ده اید؟
  آپی آدرس :
18.206.187.81
   نام مرورگر :
Unknown
   نسخه مرورگر :
0.0
  بازدید امروز :
1028
  بازدید دیروز :
644
   افراد آنلاین :
3
   بازدید ماه جاری :
12289
   بازدید ماه گذشته :
19642
   بازدید کل :
467862

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان آذربایجان غربی:

بسیج از دستاورد ارزشمند و قدرتمندترین نیرو و پشتوانه بزرگ انقلاب است

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان گفت: اخلاق بسیجی نمونه بارز در امانتداری، راستگویی، صداقت، ایمان به کار و به‌ویژه خصیصه شهادت طلبی است.

بازگشت


به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان آذربایجان غربی، حجت‌الاسلام محمد داداش زاده مدیرکل تبلیغات اسلامی استان، یکشنبه سوم آذر ۹۸ در گفتگو با روابط عمومی این اداره کل ضمن تبریک فرارسیدن «هفته بسیج» بیان داشت: در وصف شان و منزلت بسیج همین بس که امام خمینی (ره) فرمودند «بسیج لشکر مخلص خداست». بسیج در واقع یکی از دستاوردهای ارزشمند انقلاب اسلامی و قدرتمندترین نیرو و پشتوانه بزرگ انقلاب و دارای روحیه جهادی و شهادت طلبی است و ما نیز باید ادامه دهندگان راه این قشر عظیم انقلاب که مصداق بارز جهاد، صبر، تقوا و تلاش هستند باشیم.

وی در ادامه ایمان، تقوا، حمایت و پشتیبانی از نظام و رهبری و ترویج تفکر بسیجی در میان ملتهای اسلامی را دلیل اصلی هراس دشمنان از قدرت بسیج عنوان و اظهار داشت: بسیجی بودن یک رسالت بزرگی است که هم بنیانگذار آن و هم فعالین در این عرصه یک هدف با ارزش را دنبال میکنند و آن هدف والا چیزی نیست جز سر افرازی جمهوری اسلامی ایران در بین تمام کشورهای جهان. امروزه این فرهنگ در جامعه ما تبدیل به یک ارزش شده است و در آینده شاهد دستاوردهای سازنده این نیروی عظیم مردمی خواهیم بود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی با اشاره به این مطلب که بسیج اساسی ترین ستون خیمه انقلاب است افزود: نظام اسلامی ما متعالی است و باید این تعالی نظام در تمامی عرصه های آن حفظ شود و حفظ ارزشها و اهداف متعالی نظام با حفظ نیروها و ارزش گذاری به آنها محقق خواهد شد، بسیج از جمله این نیروهاست، لذا در قبال این قشر عظیم اجتماعی تکلیف داریم و باید این نهاد مردمی را در جامعه پاس داشته و حفظ کنیم.

حجت‌الاسلام داداش زاده تصریح کرد: شجره طیبه بسیج از باقیات صالحات امام خمینی (ره) بوده که امروزه بزرگترین پشتوانه انقلاب اسلامی و ملت ایران در مقابله با توطئه های دشمنان است، تا زمانی که تفکر بسیجی بر این کشور و نظام آن حاکم است هیچ قدرتی نمی تواند نظام مقدس اسلامی کشورمان را از پای درآورده و هیچ دشمنی قادر به مقابله با اقتدار و عظمت بسیج نیست.

وی ولایت پذیری و اطاعت از ولی فقیه را از بارزترین تفکر بسیجیان دانست و خاطرنشان ساخت: از ویژگیهای مهم بسیج این است که همیشه گوش به فرمان ولی فقیه است، تفکر بسیجی تفکری است که بر میل و خواسته های خود پشت پا میزند، تلاش و پشت کار دارد، از ولی فقیه خود سبقت نمی گیرد و عقب نیز نمی افتد بلکه همیشه و در هر زمان با ولایت همراه است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی در پایان یادآور شد: فردا دوشنبه چهارم آذر ماه سالجاری بمناسبت گرامیداشت «هفته بسیج» همایش علما و روحانیون به همت تبلیغات اسلامی استان در مسجد حاجی خان این اداره کل برگزار خواهد شد.
کلمات کلیدی پست

بسیج انقلاب شهادت طلبی هفته بسیج دوشنبه ، 4 آذر 1398 - 8:54 صبح
 ارومیه
 عمومی

گروه پست : اخبار استان
کد پست : 3444


اطلاعات تماس


  ارومیه ، خیابان امام کوی 9 (اسلامی) ، اداره کل تبلیغات اسلامی استان آذربایجان غربی
  044-32230113
  044-32221740  (دورنگار)
 Info@ido-ag.ir

در شبکه های اجتماعی ما را دنبال کنید

طراح و برنامه نویس : مهندس امیر اباذرلو وب سایت : www.web99.ir همراه : 09143613790