Skip Navigation Linksصفحه اصلی : جزئیات خبر
  ورود به سایت   |    هنوز ثبت نام نکر ده اید؟
  آپی آدرس :
3.229.142.104
   نام مرورگر :
Unknown
   نسخه مرورگر :
0.0
  بازدید امروز :
529
  بازدید دیروز :
692
   افراد آنلاین :
34
   بازدید ماه جاری :
1939
   بازدید ماه گذشته :
26883
   بازدید کل :
781549

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان آذربایجان غربی:

به معنای واقعی کلمه «۱۳ آبان روز مرگ آمریکاست»

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان: ۱۳ آبان یک نماد و یک نشانه است، در واقع روز استکبار ستیزی و ظلم ستیزی ملت سلحشور ایران اسلامی بشمار می رود.

بازگشت


به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان آذربایجان غربی، حجت‌الاسلام محمد داداش زاده مدیرکل تبلیغات اسلامی استان، یکشنبه ۱۲ آبان ۹۸ در گفتگو با روابط عمومی این اداره کل بیان داشت: ۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی در تاریخ انقلاب بوده و از جایگاه ویژه ای برخوردار است تا جایی که این روز بزرگ از سوی مجلس شورای اسلامی «روز ملی مبارزه با استکبار جهانی» نامگذاری شده است.

وی در ادامه با بیان اینکه بزرگداشت مناسبتهای ملی و مذهبی انقلابمان را بیمه می‌کند و باید این مناسبتها با همدلی و حساسیت بیشتری برگزار شود گفت: در ۱۳ آبان که به تعبیر امام راحل انقلابی بود بس بزرگ تر از انقلاب بهمن ۵۷، دست جاسوسان و ایادی استکبار برای همیشه از این مرز و بوم کوتاه و فریاد ضد استبدادی و استعمار ستیزی ملت ایران در سرتاسر کشور سرداده شد.

حجت‌الاسلام داداش زاده ادامه داد: در بین رخدادهای انقلاب اسلامی ایران، ۱۳ آبان به دلیل در برداشتن سه رویداد مهم تاریخی از جایگاه ویژه ای برخوردار است، تبعید امام خمینی (ره) به ترکیه در سال ۱۳۴۲، قتل عام دانش آموزان و دانشجویان توسط رژیم پهلوی در سال ۱۳۵۷ و تسخیر لانه جاسوسی در سال ۱۳۵۸ که امام خمینی (ره) آن را انقلاب دوم و بزرگتر از انقلاب اسلامی نامیدند، بنابراین همه مسئولین نظام و تک تک مردم سلحشور کشورمان باید دست در دست هم داده و برای برگزاری هرچه باشکوه تر و دشمن شکن تر این راهپیمایی همکاری کنند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ایران برگرفته از قیام عاشورا است اظهارداشت: انقلاب اسلامی ایران برگرفته از حماسه هایی است که در دشت کربلا به وقوع پیوست، عزت و امنیتی که امروز نصیب ملت ما شده در سایه رهبری عالمانه حضرت امام خامنه‌ای (مدظله العالی) و برگرفته از قیام کربلا است. یکی دیگر از درسهای عاشورا دشمن شناسی به موقع است، ملت بزرگ ایران با تأسی از قیام عاشورا دشمنان خود را به موقع شناخته و هرگز فریب نظام سلطه را نخواهند خورد. جهان امروزی ما بیش از هر روز دیگر نیازمند درس گرفتن از قیام عاشورا است.

وی در پایان خاطرنشان ساخت: مردم شریف و شهیدپرور کشورمان بار دیگر در راهپیمایی دشمن شکن سیزده آبان نشان خواهند داد که دشمنی ها و توطئه های دشمنان به‌ویژه اعمال تحریمهای ظالمانه در وحدت و حماسه آفرینی این مردم اثری نداشته و مناسبتهای ملی به‌ویژه سیزده آبان در تاریخ انقلاب ماندگار، زنده و جاوید خواهد بود.
کلمات کلیدی پست

تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی ارومیه ایران دین قرآن 13 آبان سیزده آبان مبارزه استکبار جهان آمریکا نماد مرگ ظلم ملت امام خمینی (ره) دانش آموز دانشجو قیام عاشورا تبعید ترکیه یکشنبه ، 12 آبان 1398 - 10:09 صبح
 ارومیه
 ریاست

گروه پست : اخبار استان
کد پست : 3435


اطلاعات تماس


  ارومیه ، خیابان امام کوی 9 (اسلامی) ، اداره کل تبلیغات اسلامی استان آذربایجان غربی
  044-32230113
  044-32221740  (دورنگار)
 Info@ido-ag.ir

در شبکه های اجتماعی ما را دنبال کنید

طراح و برنامه نویس : مهندس امیر اباذرلو وب سایت : www.web99.ir همراه : 09143613790