en tr
جمعه,1 تیر 1403 14:37
کد خبر : 218 بازدید : 266 تاریخ : 17:59 1401/11/21
حضور مردم در صحنه دشمنان را عصبانی می کند

دعوت تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی از مردم جهت شرکت در راهپیمایی 22 بهمن؛

حضور مردم در صحنه دشمنان را عصبانی می کند
تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی/ حضور در میادینی که موجب اعتلای نام انقلاب اسلامی است، بر همه امت فرض و واجب است و 22 بهمن که به عنوان یوم الله الاکبر از آن یاد می شود از روزهایی است که چشم دوست و دشمن بر ملت ایران می باشد.

تاریخ 7 هزار ساله ایران پر از فراز و نشیب های عبرت انگیزی است و در این مدت مردم هیچ نقش و جایگاهی در حکومت و انتخاب مسئولین آن نداشتند و مردم فقط رعیتی بودند که باید کار می کردند و مالیات می دادند تا شاهان واعیان و اشراف زندگی لذت بخشی داشته باشند و تنها حکومتی که در ایران با اتکا به مردم ورای آن ها روی کار آمده است جمهوری اسلامی ایران می باشد.

در تاریخ 7 هزار ساله پادشاهی در ایران همه پادشاهان با قدرت خود و ایل و تبارشان بر مسند قدرت نشستند، بجز رضا شاه و پسرش که با قدرت و کودتای انگلیس و کشورهای خارجی به قدرت رسیدند و لذا این اوج بی عرضگی این خاندان را می رساند.

انقلاب اسلامی تنها انقلاب تاریخ دنیاست که خود را در معرض رای و نظر مردم قرار دادهو بعد از پیروزی خود رفراندوم اجرا کرده است و رای بالای 98 درصدی مردم بدان پایه ها آن را مستحکم کرد.

انقلاب اسلامی در عصری سر برافراشت و پرچم اسلام را به دست گرفت و در مقابل جهانخوار غرب و شرق ایستاد که شوروی و آمریکا دنیا را بلوک بندی کرده و هر کدام بخشی از آن را تصاحب کرده بودند و در ندای خود علنا می گفتند دیگر دوران دین و خداپرستی به پایان رسیده است اما ملت غیور ایران با نام دین در کشوری که حیات خلوت آمریکا بود قیام کرد تمام ابرجهانخواران را به خک ذلت نشادند.

انقلاب اسلامی به انحطاط تاریخی طولانی ایران پایان داد و کار را به مردم سپرد و آن ها یک تنه با دستان خالی در برابر دنیا ایستادند و عزت به باد رفته کشور را به خودش برگرداندند.

حال که در چهل و چهارمین بهار انقلاب اسلامی قرار داریم، بر همه ما وظیفه است با جان و مال و آبروی خودمان از اصل انقلاب محافظ  مراقبت کنیم و اجازه ندهیم توطئه های دشمنان قسم خورده با دوستان نادانی داخلی به درخت تنومند انقلاب اسلامی ضربه ای وارد کند.

حضور در میادینی که موجب اعتلای نام انقلاب اسلامی است، بر همه امت فرض و واجب است و 22 بهمن که به عنوان یوم الله الاکبر از آن یاد می شود از روزهایی است که چشم دوست و دشمن بر ملت ایران می باشد.

اداره کل تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی، از همه مردم غیور و ولایت مدار استان دعوت می کند با حضور دشمن شکن و وحدت بخش خود در راهپیمایی 22 بهمن هم موجب حفظ انقلاب در مسیر حقیقی خود شوند و هم مشت محکمی بر دهان یاوه گویان و یاوه سرایان بزنند.

دسته بندی ها
استانی ارومیه
پربازدید ها
آمار سایت
کاربران آنلاین : 79
بازدید امروز : 782
بازدید دیروز : 659
بازدید ماه جاری : 33184
بازدید سالانه : 233008
کل بازدید ها : 285724
تمامی حقوق محفوظ است. نسخه سامانه : 3.1
تمامی حقوق محفوظ است. نسخه سامانه : 3.1 آخرین بروز رسانی: 1403/03/03