en tr
سه‌شنبه,4 مهر 1402 16:23
کد خبر : 264 بازدید : 82 تاریخ : 10:17 1402/01/24
کشف حجاب فتنه جدید دشمن برای مقابله با اسلام است

امام جمعه سلماس:

کشف حجاب فتنه جدید دشمن برای مقابله با اسلام است
حجت الاسلام طباطبایی گفت: کشف حجاب فتنه جدید دشمن برای ضربه زدن به انقلاب و اسلام است و بعد از ماه رمضان جلوه های این فتنه بیشتر آشکار خواهد شد و برای این که در برابر اسلام بایستند و زانوی حکومت اسلامی را به زمین بزنند دست به کشف حجاب می زنند و ما باید در منابر نسبت به این فتنه و توطئه روشنگری کنیم.

به گزارش واحد رسانه اداره کل تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی حجت الاسلام سید ابراهیم طباطبایی شامگاه چهارشنبه در مراسم افطاری وحدت و مقاومت که در مصلای شهرسستان سلماس برگزار شد، اظهار داشت:  روایتی را احمد بن حنبل از نبی مکرم اسلام روایت می کند  که حضرت فرمودند: «مَنْ أرادَ أنْ یَنْظُرَ إلى آدَمَ فی عِلْمِهِ وَ إلى نُوح فی فَهْمِهِ وَ إلى إبْراهیمَ فی حِلْمِهِ وَ إلى مُوسى فی بَطْشِهِ، فَلْیَنْظُرْ إلى عَلیِّ بْنِ أبی طالِب» هر که مى خواهد دانش آدم و فهم نوح و بردبارى ابراهیم و توانمندى موسى، زُهد عیسى و محمد و جمال او و جبرئیل و امانتدارى او و ستاره درخشان و خورشید تابان و ماه نور افشان را ببیند، سر را بلند کند ببیند، على بن ابى طالب را بنگرد.

وی اضافه کرد: امام علی (ع) در وصیت نامه خود به امت اسلامی تاکید می کند که با اموال و جان ها و زبان های خود در راه خدا جهاد کنید و این که رهبر انقلاب مسئله جهاد تبیین را مطرح می کنند برگرفته از کلام نورانی امیرمومنان است و امروز بیش از گذشته به جهاد تبیین در مورد دستاوردهای انقلاب و توطئه های دشمن مبنی بر ایجاد تفرقه در بین امت است.

امام جمعه سلماس در ادامه توجه جدی به دو فریضه امر به معروف و نهی از منکر را سفارش دیگر امام علی (ع) عنوان کرد و گفت: حضرت علی (ع) می فرمایند که اگر امر به معروف و نهی از منکر را در جامعه ترک کنید اشرار بر شما حاکم می شوند و دیگر دعاهای شما مورد قبول نمی شود و ما این مسئله را امروز مشاهده می کنیم که در جهت ترک این دو فریضه دینی بی حجابی در جامعه حاکم می شود و باید شیعه و سنی به این مسئله حساس باشند.

وی افزود: کشف حجاب فتنه جدید دشمن برای ضربه زدن به انقلاب و اسلام است و بعد از ماه رمضان جلوه های این فتنه بیشتر آشکار خواهد شد و برای این که در برابر اسلام بایستند و زانوی حکومت اسلامی را به زمین بزنند دست به کشف حجاب می زنند و ما باید در منابر نسبت به این فتنه و توطئه روشنگری کنیم.

حجت الاسلام طباطبایی خاطرنشان کرد: در طول این 40 سال گذشته هر گونه فتنه ها را ایجاد کردند اما نتیجه نگرفتنه و لذا برای تضعیف روحیه دینی جوانان و استکبار ستیزی آن ها، به دنبال فتنه کشف حجاب و نمایان کردن بدن های زنان هستند و آن ها دینی را می خواهند که با ظلم و استکبار کاری نداشته باشد.

وی مبارزه با ظلم را وصیت دیگر امام علی (ع) دانست و گفت: اگر بدانیم جبهه استکبار چه اندازه در جهت ضربه زدن به دین تلاش می کند دیگر خواب نخواهیم داشت و امروز می بینیم ه قبله اول مسلمین، قدس شریف در دست اشرار گرفتار است و آن ها به خانه خدا هتک حرمت می کنند.

امام جمعه سلماس افزود: امروز در فلسطین کفر و اسلام در مقابل هم قرار گرفته اند و با این که کشورهای اروپایی با هم اختلاف دارند اما در مقابله با اسلام و انقلاب اسلامی متحد می شوند و لذا باید مردم را نسبت به حضور حماسی در روز قدس که یکی از نمادهای مقابله با زورگویی است، دعوت کنیم.

وی اضافه کرد: اگر امت های اسلامی با تمام توان در برابر استکبار و در حمایت از فلسطین قیام کنند، کشورهای نظام استکباری هم حساب کار دستشان می آید و امسال با حضور خودمان مشت محکم دیگری بر دهان رژیم صهیونیستی خواهیم زد.

پربازدید ها
اسلام تنها مکتبی است که به زنان نقش و جایگاه داده است

اسلام تنها مکتبی است که به زنان نقش و جایگاه داده است

نقش اهل سنت آذربایجان غربی در دفاع مقدس با تقدیم سه هزار و 475 شهید  شهید

نقش اهل سنت آذربایجان غربی در دفاع مقدس با تقدیم سه هزار و 475 شهید شهید

جریان های مردمی به مسئله تربیت نسل نوجوان اهتمام داشته باشند

جریان های مردمی به مسئله تربیت نسل نوجوان اهتمام داشته باشند

بانک ها در مسئله اعطای تسهیلات ازدواج و فرزندآوری همکاری لازم را نمی کنند

بانک ها در مسئله اعطای تسهیلات ازدواج و فرزندآوری همکاری لازم را نمی کنند

نقش زنان آذربایجان غربی در دفاع مقدس

نقش زنان آذربایجان غربی در دفاع مقدس

آمار سایت
کاربران آنلاین : 36
بازدید امروز : 280
بازدید دیروز : 355
بازدید ماه جاری : 11127
بازدید سالانه : 98154
کل بازدید ها : 98154
تمامی حقوق محفوظ است. نسخه سامانه : 3.1
تمامی حقوق محفوظ است. نسخه سامانه : 3.1 آخرین بروز رسانی: 1402/07/03