en tr
یکشنبه,13 اسفند 1402 05:10
کد خبر : 288 بازدید : 180 تاریخ : 11:49 1402/02/01
اطاعت از رهبری مسلمین مایه وحدت مسلمین است

امام جمعه پلدشت:

اطاعت از رهبری مسلمین مایه وحدت مسلمین است
حجت الاسلام طالبی با بیان این که اطاعت از رهبری مسلمین مایه وحدت مسلمین است، گفت: این وحدت ان شاالله به نجات و آزادی کامل فلسطین ودیگر ممالک اسلامی خواهد شد.

به گزارش واحد رسانه اداره کل تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی حجت الاسلام وحید طالبی، شامگاه پنجشنبه در مراسم افطاری وحدت و مقاومت که در مسجد جامع پلدشت برگزار شد، اظهار داشت: در زمانی زندگی می کنیم که شیاطین بذر نفاق و تفرقه را در بین امت اسلامی می پاشند و متاسفانه سرزمین مقدس اسلام؛ قدس شریف در چنگ ظالمان و صهیونیزم قرار گرفته و آن ها درخت دشمنی را در این سرزمین پررورش می دهند و ما بر اساس بیانات وحدت بخش نبی مکرم اسلام، ائمه و علمای دین پرچم استقلال و آزادی را با محوریت وحدت مسلمین به اهتزاز در آورده ایم.

وی افزود: افتخار جمهوری اسلامی این است که جبهه استکبار را مستأصل کرده است و تدبیر بزرگ امام راحل (ره) مبنی بر اعلام آخرین جمعه رمضان به عنوان روز قدس، موجب شد تمام امت اسلامی یک صدا در حمایت از قدس قیام کنند و دشمنان به خاطر این همدلی و وحدت که در بین صفوف مسلمین تشکیل شده نگران هستند.

امام جمعه پلدشت خاطرنشان کرد: امروز شاهد افول رژیم صهیونیستی و تضعیف بیش از پیش این رژیم هستیم و یهودی ها نیز به فروپاشی رژیم جعلی و کودک کش اسرائیل کمک می کنند و البته این جنایتکاران از بین خواهند رفت و امت اسلامی به پیروزی قطعی دست خواهد یافت.

وی تفرقه را موجب شکست امت دانست و گفت: نباید اجازه بدهیم ندای تفرقه در کشورهای اسلامی و بین امت واحده بلند شود و امروز این وحدت یکی از ضروری ترین نیازهاست و همان گونه که امام امت فرمودند؛ اگر همه ملت های اسلامی یک صدا مرگ بر استکبار بگویند، همین ندا به جان کفر و استکبار لرزه خواهد انداخت و ما امروز تحقق این وعده را مشاهده می کنیم.

حجت الاسلام طالبی با بیان این که اطاعت از رهبری مسلمین مایه وحدت مسلمین است، افزود: این وحدت ان شاالله به نجات و آزادی کامل فلسطین ودیگر ممالک اسلامی خواهد شد.

وی در پایان گفت: عید فطر نیز یکی از نمادهای وحدت امت اسلامی است و همه مسلمین با وحدت به نماز این عید می آیند و عید فطر روز تجمع و وحدت مسلمین می باشد و در روایتی از امام رضا (ع) نیز به این مسئله تاکید شده است و مسلمین با تاسی از دین اسلام با پرداخت زکات به نیازمندان کمک می کنند و اصلی ترین عید آن است که در آن گناه و معصیت نباشد.

 

انتهای خبر.

پربازدید ها
تصاویر/ نشست نخبگان شیعه و اهل سنت که با موضوع نقش مشارکت مردمی در تحقق تمدن نوین اسلامی

تصاویر/ نشست نخبگان شیعه و اهل سنت که با موضوع نقش مشارکت مردمی در تحقق تمدن نوین اسلامی

آمار سایت
کاربران آنلاین : 11
بازدید امروز : 105
بازدید دیروز : 514
بازدید ماه جاری : 21952
بازدید سالانه : 184745
کل بازدید ها : 198367
تمامی حقوق محفوظ است. نسخه سامانه : 3.1
تمامی حقوق محفوظ است. نسخه سامانه : 3.1 آخرین بروز رسانی: 1402/11/22