en tr
سه‌شنبه,4 مهر 1402 15:11
کد خبر : 288 بازدید : 103 تاریخ : 11:49 1402/02/01
اطاعت از رهبری مسلمین مایه وحدت مسلمین است

امام جمعه پلدشت:

اطاعت از رهبری مسلمین مایه وحدت مسلمین است
حجت الاسلام طالبی با بیان این که اطاعت از رهبری مسلمین مایه وحدت مسلمین است، گفت: این وحدت ان شاالله به نجات و آزادی کامل فلسطین ودیگر ممالک اسلامی خواهد شد.

به گزارش واحد رسانه اداره کل تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی حجت الاسلام وحید طالبی، شامگاه پنجشنبه در مراسم افطاری وحدت و مقاومت که در مسجد جامع پلدشت برگزار شد، اظهار داشت: در زمانی زندگی می کنیم که شیاطین بذر نفاق و تفرقه را در بین امت اسلامی می پاشند و متاسفانه سرزمین مقدس اسلام؛ قدس شریف در چنگ ظالمان و صهیونیزم قرار گرفته و آن ها درخت دشمنی را در این سرزمین پررورش می دهند و ما بر اساس بیانات وحدت بخش نبی مکرم اسلام، ائمه و علمای دین پرچم استقلال و آزادی را با محوریت وحدت مسلمین به اهتزاز در آورده ایم.

وی افزود: افتخار جمهوری اسلامی این است که جبهه استکبار را مستأصل کرده است و تدبیر بزرگ امام راحل (ره) مبنی بر اعلام آخرین جمعه رمضان به عنوان روز قدس، موجب شد تمام امت اسلامی یک صدا در حمایت از قدس قیام کنند و دشمنان به خاطر این همدلی و وحدت که در بین صفوف مسلمین تشکیل شده نگران هستند.

امام جمعه پلدشت خاطرنشان کرد: امروز شاهد افول رژیم صهیونیستی و تضعیف بیش از پیش این رژیم هستیم و یهودی ها نیز به فروپاشی رژیم جعلی و کودک کش اسرائیل کمک می کنند و البته این جنایتکاران از بین خواهند رفت و امت اسلامی به پیروزی قطعی دست خواهد یافت.

وی تفرقه را موجب شکست امت دانست و گفت: نباید اجازه بدهیم ندای تفرقه در کشورهای اسلامی و بین امت واحده بلند شود و امروز این وحدت یکی از ضروری ترین نیازهاست و همان گونه که امام امت فرمودند؛ اگر همه ملت های اسلامی یک صدا مرگ بر استکبار بگویند، همین ندا به جان کفر و استکبار لرزه خواهد انداخت و ما امروز تحقق این وعده را مشاهده می کنیم.

حجت الاسلام طالبی با بیان این که اطاعت از رهبری مسلمین مایه وحدت مسلمین است، افزود: این وحدت ان شاالله به نجات و آزادی کامل فلسطین ودیگر ممالک اسلامی خواهد شد.

وی در پایان گفت: عید فطر نیز یکی از نمادهای وحدت امت اسلامی است و همه مسلمین با وحدت به نماز این عید می آیند و عید فطر روز تجمع و وحدت مسلمین می باشد و در روایتی از امام رضا (ع) نیز به این مسئله تاکید شده است و مسلمین با تاسی از دین اسلام با پرداخت زکات به نیازمندان کمک می کنند و اصلی ترین عید آن است که در آن گناه و معصیت نباشد.

 

انتهای خبر.

پربازدید ها
اسلام تنها مکتبی است که به زنان نقش و جایگاه داده است

اسلام تنها مکتبی است که به زنان نقش و جایگاه داده است

نقش اهل سنت آذربایجان غربی در دفاع مقدس با تقدیم سه هزار و 475 شهید  شهید

نقش اهل سنت آذربایجان غربی در دفاع مقدس با تقدیم سه هزار و 475 شهید شهید

جریان های مردمی به مسئله تربیت نسل نوجوان اهتمام داشته باشند

جریان های مردمی به مسئله تربیت نسل نوجوان اهتمام داشته باشند

بانک ها در مسئله اعطای تسهیلات ازدواج و فرزندآوری همکاری لازم را نمی کنند

بانک ها در مسئله اعطای تسهیلات ازدواج و فرزندآوری همکاری لازم را نمی کنند

نقش زنان آذربایجان غربی در دفاع مقدس

نقش زنان آذربایجان غربی در دفاع مقدس

آمار سایت
کاربران آنلاین : 21
بازدید امروز : 197
بازدید دیروز : 355
بازدید ماه جاری : 11044
بازدید سالانه : 98071
کل بازدید ها : 98071
تمامی حقوق محفوظ است. نسخه سامانه : 3.1
تمامی حقوق محفوظ است. نسخه سامانه : 3.1 آخرین بروز رسانی: 1402/07/03