en tr
شنبه,30 تیر 1403 01:48
کد خبر : 329 بازدید : 210 تاریخ : 10:05 1402/03/30
کارهای بسیار خوبی در دو سال گذشته توسط تبلیغات اسلامی در استان صورت گرفته است

مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی:

کارهای بسیار خوبی در دو سال گذشته توسط تبلیغات اسلامی در استان صورت گرفته است
حجت الاسلام امامی گفت: معتقدیم که هر اندازه برای فرهنگ و فرهنگ سازی هزینه کنیم، امنیت شهر و استان تامین  می شود و اقداماتی که با حداقل نیرو و امکانات در استان در دو سال اخیر اجرا شده ایده آل و کم نظیر بوده است.

به گزارش واحد رسانه اداره کل تبلیغات اسلامی آذربایجان‌غربی حجت الاسلام منصور امامی امروز در دیدار کارکنان اداره کل تبلیغات اسلامی آذربایجان‌غربی با نماینده ولی فقيه در استان که در دفتر امام جمعه ارومیه برگزار شد، اظهار داشت: یکی از مهم ترین اهداف تبلیغات اسلامی آذربایجان‌غربی تقویت امید و همدلی در بین مردم است و در این راستا مهرواره های متعددی از جمله مهرواره همدلی، با نور و هوای نو در خصوص روحانیون، بانوان و هیئات مذهبی برگزار کرده است.

وی اضافه کرد: رویداد دختران حاج قاسم برای تقویت روحیه کنشگری اجتماعی، شناسایی مشکل و حل آن‌ها برای دختران برگزار شده است و در آینده رویداد نوآوین برای نوجوان پسر برگزار خواهد شد.

مدیر کل تبلیغات اسلامی آذربایجان‌غربی مردمی سازی جریان های دینی را از دیگر اهداف تبلیغات اسلامی عنوان کرد و گفت: اعتقاد راسخ داریم که اگر کارها به دست مردم سپرده شود نتیجه ایده آلی به دست می آید و ما این مسئله را در راه اندازی جریان های مردمی غدیرف تجمع بزرگ یوم العباس و پیاده روی جاماندگان اربعین در ارومیه تجربه کردیم و امسال هم  ستاد مردمی غدیر  برای سومین سال متوالی راه اندازی شده است.

وی عنوان داشت: در مناسبت ها و جریان های مختلف مراسمات برگزار شده است که به عنوان نمونه می توان به برگزاری مراسمات ماه محرم، دهه فاطمیه، دهه بصیرت، ماه رمضان و ... اشاره کرد و با همکاری آموزش و پرورش جشن روزه اولی ها و محفل دو هزار نفری دانش آموزان در ماه رمضان اجرا شده است .

حجت الاسلام امامی خاطرنشان کرد: با هماهنگی و کمک به مساجد جریان افطاری های ساده در استان خصوصا در ارومیه اجرا شده و بسیاری از خانواده ها برای اولین بار میهمانی های خود را به جای غذاخوری ها و رستوران ها به مساجد می انداختند و در ارومیه بیش از ۶۰ مورد مساجد افطاری ساده برگزار کردند.

وی عنوان داشت: تقویت جریان ها و سمن های مردمی از دیگر اهداف و اقدامات تبلیغات اسلامی بود و تجمع بزرگ یوم العباس و حرکت بی نظیر پیاده روی مردم در اربعین ارومیه برای اولین بار بود که به همت اداره کل تبلیغات اسلامی آذربایجان‌غربی برگزار شد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان‌غربی تصريح کرد: آموزش طلاب، ائمه جماعات، روحانیون، مادحین و فعالین قرآنی از مهم ترین اهداف و برنامه های تبلیغات اسلامی است و در این راستا برای اولین بار نشست هم اندیشی دو روزه هیئات مذهبی شمالغرب کشور در ارومیه برگزار خواهد شد.

وی گفت: تمام سعی و تلاش همکاران تعالی فرهنگ و دین در ارومیه و استان است و تمام اقدامات در اختیار رسانه ها قرار داده می شود.

حجت الاسلام امامی خاطرنشان کرد: معتقدیم که هر اندازه برای فرهنگ و فرهنگ سازی هزینه کنیم، امنیت شهر و استان تامین  می شود و اقداماتی که با حداقل نیرو و امکانات در استان در دو سال اخیر اجرا شده ایده آل و کم نظیر بوده است.
 

 

دسته بندی ها
اداره کل استانی
پربازدید ها
آمار سایت
کاربران آنلاین : 34
بازدید امروز : 122
بازدید دیروز : 956
بازدید ماه جاری : 30536
بازدید سالانه : 250420
کل بازدید ها : 314819
تمامی حقوق محفوظ است. نسخه سامانه : 3.1
تمامی حقوق محفوظ است. نسخه سامانه : 3.1 آخرین بروز رسانی: 1403/03/03