en tr
سه‌شنبه,4 مهر 1402 17:16
کد خبر : 344 بازدید : 49 تاریخ : 12:04 1402/04/22
زنان در خط مقدم مجاهدت خاموش هستند

مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی:

زنان در خط مقدم مجاهدت خاموش هستند
حجت الاسلام امامی گفت: امروز زنان عفیف ایرانی در خط مقدم مجاهدت خاموش و مبارزه با دشمن قرار دارند و دشمن امروز از این  بینش و اقتدار می ترسد و به همین دلیل نیز به جایگاه زنان حمله می کند.

به گزارش واحد رسانه اداره کل تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی، حجت الاسلام منصور امامی عصر چهارشنبه در اجتماع بانوان مدافع عفاف و حجاب که در پارک اللر باغی ارومیه برگزار شد، با بیان این که در تاریخ، زنان دارای ارزش و فضیلت کسانی هستند که توانسته اند قهرمانان بزرگ تربیت کنند، اظهار داشت: فردوسی وقتی می خواهد از زنان ایرانی یاد کند از آن ها به عظمت و بزرگی یاد می کند و در تمام شاهنامه زنان محترم و داری قدر و منزلت را مشاهده می کنیم و ما امروز وارث این تمدن هستیم و بعد از اسلام ارزش و اهمیت بانوان بیشتر مطرح شدند.

وی افزود: زنان تجلی خداوند بر روی زمین در نشر مهر و عطوفت و تربیت انسان هستند و به دلیل این شاخصه ها و عواطفی که زن دارد شیطان بیشتر در او طمع می کند چرا که زن ستون جامعه است و شیاطین این را متوجه شده اند که اگر ستون جامعه از بین برود، جامعه متلاشی خواهد شد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی تصریح کرد: زنان هم با تربیت انسان های مؤمن و هم با حرکت در مسیر دین و دیانت توانستند در برابر شیطان صف آرایی کنند و راه رسیدن زنان به خداوند متعال  به دلیل این که خداوند بانوان را مظهر خود در روی زمین آفریده است، از مردان نزددیک تر است.

وی عنوان داشت: به خاطر اهمیتی که در زنان وجود دارد امام صادق (ع) فرمودند؛ أكثَرُ الخَيرِ فِي النِّساءِ، بيشتر خوبى ها در زنان است و به همین دلیل هم شیطان در آن ها طمع کرد و به این فکر افتاد که اگر این ستون جامعه را از بین ببرد، خانواده و جامعه هم متلاشی می شود.

حجت الاسلام امامی گفت: در روز مباهله که قرار بود پیامبر حقانیت خود را به اثبات برساند، حضرت زهرا (س) در آن جمع نقش محوری را دارد و شیطان نیز متوجه است که باید به محور حمله کند و امروز زنان ایران زمین باید بدانند که عظمتی که در بانوان وجود دارد می تواند مردانی را تربیت کند که دنیا مات و حیران بماند و فرزندان مادران این مرز و بوم بودند که توانستند غرب را در منطقه خلیج فارس به زانو دربیاورند.

وی تصریح کرد: دشمن می داند که اگر جوانی به دست مادری تربیت نشود نمی تواند مقاومت کند و لذا به محور و اساس جامعه حمله می کند و رهبر انقلاب می فرمایند، دنیای غرب 300 سال تلاش کرد تا بگوید دین در برابر پیشرفت قرار گرفته است و زنان بعد از انقلاب با حضور عفیفانه خود و حفظ دیانت و نقش مربی بودن خود همه تلاش های غرب در این عرصه را به باد دادند و گفتمان دروغین غرب را به چالش کشیدند و شیطان از دست زنان ایرانی ناراحت و عصبانی است و لذا حمله به این جایگاه محترم توسط شیاطین عادی و طبیعی است.

مدیرکل تبلیغات ادامه داد: جوانان تربیت یافته مکتب فاطمی مادران ایران بودند که در خرمشهر چهار شهید دادند تا جنازه زن ایرانی را از دست بعثی ها بگیرند و دشمن امروز از این  بینش و اقتدار می ترسد و به همین دلیل نیز به جایگاه زنان حمله می کند.

وی افزود: جایگاه زن در جامع جایگاه رهبری و هدایت است و ما شاهد هستیم دشمن به جایگاه رهبری حمله می کنند و این زنان هستند که میتوانند جامعه را ولایت مدار بار بیاورند و به این دلیل است که امام امت فرمودند من شما زنان را به عنوان رهبر این نهضت قبول دارم.

حجت الاسلام امامی خاطرنشان کرد: امروز زنان عفیف ایرانی در خط مقدم مجاهدت خاموش و مبارزه با دشمن قرار دارند و دشمن هم این را متوجه شده است.

وی ادامه داد: در بین 14 معصوم اهل بیت، یک زن  به نام زهرای مرضیه (س) قرار دارد و این زن مجلله به عنوان الگوی همه ائمه و محور حرکت ائمه هستند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی گفت: زنان ما از امام حسین یاد گرفتند که در برابر خیل عظیم دشمن هراسی به دل راه ندهند و مقاومت کنند و تاریخ نیز ثابت کرده است هر کجا مقاومت کردیم به یپروزی رسیدیم.

وی عنوان داشت: مهم ترین مسئله ای که حتی برخی از اندیشمندان غربی در حوزه زنان دغدغه مقابله با آن را دارند، بحث خطرناک جنسی کردن دختران به شیوه های متعدد است و یکی از مهم ترین اهداف نظام سرمایه داری نیز همین است و نظام سرمایه داری نگاه کالا محور به هر چیزی و هر کسی دارد، بنابراین وقتی نگاه می کند به حوزه زنان و می بیند مهم ترین محرک در وجود انسان های غریزه مدار می تواند مسئله جنسی باشد و لذا سرمایه گذاری می کند بر روی این که از توان جنسی زنان در جهت منافع خود بهره برداری کند.

حجت الاسلام امامی در پایان گفت: از ابتدای خلقت؛ بحث مقابله فطرت و طبیعت را داریم امروز به شکلی جهش یافته این مسئله را می بینیم، یعنی غزیزه مند شدن تمدن بشری، که بنده اسمش را گذاشتم " امپراطوری تِستوستِرون" یعنی همان هورمون جنسی که تمام سرمایه گذاری را دارند روی آن انجام می دهند تا به بتوانند به صورت مستقیم و البته گسترش یافته از این غریزه حیوانی انسان در راستای منافع خودش سوء استفاده بکنند.

 

پربازدید ها
اسلام تنها مکتبی است که به زنان نقش و جایگاه داده است

اسلام تنها مکتبی است که به زنان نقش و جایگاه داده است

نقش اهل سنت آذربایجان غربی در دفاع مقدس با تقدیم سه هزار و 475 شهید  شهید

نقش اهل سنت آذربایجان غربی در دفاع مقدس با تقدیم سه هزار و 475 شهید شهید

جریان های مردمی به مسئله تربیت نسل نوجوان اهتمام داشته باشند

جریان های مردمی به مسئله تربیت نسل نوجوان اهتمام داشته باشند

بانک ها در مسئله اعطای تسهیلات ازدواج و فرزندآوری همکاری لازم را نمی کنند

بانک ها در مسئله اعطای تسهیلات ازدواج و فرزندآوری همکاری لازم را نمی کنند

نقش زنان آذربایجان غربی در دفاع مقدس

نقش زنان آذربایجان غربی در دفاع مقدس

آمار سایت
کاربران آنلاین : 29
بازدید امروز : 332
بازدید دیروز : 355
بازدید ماه جاری : 11179
بازدید سالانه : 98206
کل بازدید ها : 98206
تمامی حقوق محفوظ است. نسخه سامانه : 3.1
تمامی حقوق محفوظ است. نسخه سامانه : 3.1 آخرین بروز رسانی: 1402/07/03