en tr
سه‌شنبه,28 فروردین 1403 00:44
کد خبر : 366 بازدید : 119 تاریخ : 08:17 1402/06/06
تبلیغات اسلامی سپردن کارها به مردم و حمایت از ان ار رسالت خود می داند

رئیس اداره تبلیغات اسلامی ارومیه:

تبلیغات اسلامی سپردن کارها به مردم و حمایت از ان ار رسالت خود می داند
حجت الاسلام محمدی گفت: رسالت و هدف تبلیغات اسلامی سپردن کارها به مردم و دفاع از حرکت مردمی و مدیریت مردمی مراسمات است و این مسئله را در اجتماع یوم العباس، پیاده روی دلدادگان اربعین و ... مشاهده کرده‌ایم و امسال نیز به همت مردم و هیئات مذهبی بزرگترین اجتماع سالانه ارومیه در قالب دلدادگان اربعین از میدان شهدا به سمت مزار شهدا برگزار می شود.

به گزارش واحد رسانه اداره کل تبلیغات اسلامی آذربایجان‌غربی حجت الاسلام حسن محمدی شامگاه یکشنبه در جمع مسئولین هیئات مذهبی ارومیه که در مسجد حاجی خان ارومیه برگزار شد، با اشاره به اهمیت حضور در همایش عظیم پیاده روی اربعین حسینی، اظهار داشت: کسی که محبت اهل بیت در دل او باشد، هر چند نتواند در پیاده روی اربعین حضور فیزیکی داشته باشد، جزو زوار اربعین محسوب حساب می شود و البته که حضور فیزیکی اجر و پاداش کم نظیری دارد.

وی تصریح کرد: تعداد افراد حاضر در اربعین امسال نسبت به سال های گذشته علی رغم گرمی هوا با افزایش چشم گیری مواجه بوده است و این عظمت اباعبدالله الحسین را نشان می دهد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی تاکید کرد:  کسانی که نتوانسته اند حضور فیزیکی در پیاده روی اربعین در را عراق داشته باشند می توانند جو اربعین را در شهر ایجاد کنند و لذا بر این اساس ان‌شاالله پیاده روی دلدادگان اربعین مثل سال گذشته در ارومیه برگزار خواهد شد.

وی گفت: رسالت و هدف تبلیغات اسلامی سپردن کارها به مردم و دفاع از حرکت مردمی و مدیریت مردمی مراسمات است و این مسئله را در اجتماع یوم العباس، پیاده روی دلدادگان اربعین و ... مشاهده کرده‌ایم و امسال نیز به همت مردم و هیئات مذهبی بزرگترین اجتماع سالانه ارومیه در قالب دلدادگان اربعین از میدان شهدا به سمت مزار شهدا برگزار می شود.

حجت الاسلام محمدی تصریح کرد: با توجه به حضور پرشور مردمی پیش‌بینی می شود تعداد حاضرین در این همایش عظیم در ارومیه به چند ده هزار نفر برسد و سال گذشته بر اساس آمار نزدیک به ۲۰ هزار نفر شرکت کرده بودند.

وی ادامه داد: مراسم دلدادگان اربعین از ساعت ۱۶ عصر در میدان شهدا همراه با عزاداری مختصری شروع خواهد شد و در مزار شهدا هم با قرائت زیارت اربعین، مداحی مادحین و سخنرانی یکی از وعاظ و علمای شهر ختم خواهد شد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی ارومیه با بیان این‌که هر کجا هیئات مذهبی وارد میدان شده‌اند حماسه افریده‌اند، گفت: با ادارات و سازمان ها هماهنگی های لازم برای تسهیل امور انجام شده است و بنا این است که همه کارها به دست مردم سپرده شود و از میدان شهدا تا مزار شهدا مواکب حسینی ایجاد خواهد شد و هر هیئتی که بنا دارد در این مسیر موکب ایجاد کند می تواند با تبلیغات اسلامی هماهنگی های لازم را جهت تسهیل امور انجام دهد.

دسته بندی ها
اداره کل ارومیه
پربازدید ها
فرزندان خمینی با عملیات وعده صادق مبدأ تاریخ ایجاد کردند

فرزندان خمینی با عملیات وعده صادق مبدأ تاریخ ایجاد کردند

تصاویر/ جشن تکلیف دانش آموزان دختر در مسجد حاجی خان ارومیه

تصاویر/ جشن تکلیف دانش آموزان دختر در مسجد حاجی خان ارومیه

آمار سایت
کاربران آنلاین : 11
بازدید امروز : 11
بازدید دیروز : 618
بازدید ماه جاری : 16929
بازدید سالانه : 191142
کل بازدید ها : 221694
تمامی حقوق محفوظ است. نسخه سامانه : 3.1
تمامی حقوق محفوظ است. نسخه سامانه : 3.1 آخرین بروز رسانی: 1403/01/27