en tr
جمعه,1 تیر 1403 13:25
کد خبر : 408 بازدید : 146 تاریخ : 11:58 1402/08/07
ایرانی ها به دشمنی خود با رژیم صهیونیستی افختار می کنند/  اسرائیل جرثومه فساد است

مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی:

ایرانی ها به دشمنی خود با رژیم صهیونیستی افختار می کنند/ اسرائیل جرثومه فساد است
حجت الاسلام امامی ایجاد اختلاف، مذهب تراشی، راه اندازی بهائیت و بابیت، ترور دانشمندان و بمب‌گذاری ها در ایران را از دیگر دلائل دشمنی ملت ایران با رژیم صهیونیستی عنوان کرد و گفت: اسرائیل برای قتل غارت در ایران از فرقه‌های تروریستی و انحرافی حمایت کرد و مجاهدین خلق که ۱۷ هزار ایرانی را قتل عام کرد مورد حمایت رژیم صهیونیستی است و امروز امپراطوری رسانه ای رژیم صهیونیستی علیه مسلمانان و ایران فعال است.

به گزارش واحد رسانه اداره کل تبلیغات اسلامی آذربایجان‌غربی حجت الاسلام منصور امامی امروز در اجتماع مادران و کودکان در محکومیت جنايت رژیم صهیونیستی که در حسينيه ثارالله ارومیه برگزار شد، اظهار داشت: علت این‌که ما شعار مرگ بر اسرائیل می گوییم این است که هفتاد و پنج سال قبل در تاریخی رژیمی یه این نام وجود نداشت و این غاصبین آمدند و زمین‌های فلسطینی را غصب کردند و در خوشبینانه ترین حالت رژیم صهیونیستی فقط دو درصد زمین های فلسطینی ها را خریده و با احتساب حدود 5 درصد از زمین ها که مال یهودی های ساکن فلسطین بود، می شود هفت درصد، ایا با هفت درصد می توان همه زمین ها و اموال یک ملت را از آن ها گرفته و آن ها را آواره بیابان ها کرد؟.

وی افزود: اسرائیل از روز اول که به عنوان یک رژیم غاصب روی کار آمد روی پرچم خود نماد از نیل تا فرات را کشید تا به دنیا بگویید هفت درصدی که از سرزمین فلسطین را غصب کرده به دنبال فتح تمامی کشورهای اسلامی است و اگر امروز از فلسطین فارغ شود کشورهای اردن، سوریه و عراق و ... را هم خواهد گرفت.

مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان‌غربی تصريح کرد: اسرائیل خود را مالک همه کره زمین می داند و علت مخالفت ما با این رژیم صهیونیستی این است که این رژیم شر مطلق است و در تاریخ این‌ها دزدی، نسل کشی، غارت و تجاوز و ...غوغا می‌کند و امروز فلسطینی‌ها در دست اسرائیل اسیر هستند.

وی گفت: اجداد اسرائیلی ایرانی‌ها را سه هزار سال قبل قتل عام کردند و امروز سالروز آن را در قالب جشن پوریم جشن می گیرند و این جشن شیرینی ای می پزند و اسم آن را به گوش هامان می گذارند و هامان صدراعظم خشایار شاه بود.

حجت الاسلام امامی خاطرنشان کرد: تمام رسانه‌های صهیونیستی در بوق و کرنا کرده‌اند که حماس در اقدام اخیر اشتباه کرده است در حالی که ۷۵ سال جنگ و خون ریزی و غارت و کودک کشی را اسرائیل علیه فلسطینی ها انجام داده و مردم فلسطین حق دارند از خود دفاع کنند و فرماندهان رژیم صهیونیستی با افتخار می گویند که دنیا باید بابت کودک کشی از ما تشکر کند.

وی افزود:  ما به دشمنی خود با اسرائیل افتخار می کنیم .و ذکر "مرگ بر اسرائیل "عبادت است چرا که موجب خوف در جان دشمنان اسلام می شود و مرگ بر اسرائل یعنی مرگ بر کودک‌کشی، غارت، دزدی، حاکمیت نامشروع و ....

مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان‌غربی عنوان داشت: امروز اسرائیل در فلسطین جنگ جهانی غذا راه انداخته است و آمریکا  آن شیطان بزرگ برای بقای خود اسرائیل را به وجود آورده و امروز این رژیم جعلی یک خدای جعلی ساخته است که انسان‌های غیر یهودی را حیوان می‌داند.
حجت الاسلام امامی تصریح کرد: خاخام های یهودی فتوا داده‌اند که همه کره زمین مال یهودی‌هاست و از سربازان خود می خواهند به هر راهی که می توانید باید آن را به دست بیاورید چرا که خدا کره زمین را در اختیار شما قرار داده است. و هیچ خیری در وجود چنین رژیمی نیست و اسرائیل دزدی است که وارد خانه فلسطینی‌ها شده است و صاحب خانه با دزد چگونه برخورد می‌کند و رژیم صهیونیستی اژدهای هفت سر است اگر سرش کوبیده نشود دیگر کشورها را هم خواهد بلعید.

وی ایجاد اختلاف، مذهب تراشی، راه اندازی بهائیت و بابیت، ترور دانشمندان و بمب‌گذاری ها در ایران را از دیگر دلائل دشمنی ملت ایران با رژیم صهیونیستی عنوان کرد و گفت: اسرائیل برای قتل غارت در ایران از فرقه‌های تروریستی و انحرافی حمایت کرد و مجاهدین خلق که ۱۷ هزار ایرانی را قتل عام کرد مورد حمایت رژیم صهیونیستی است و امروز امپراطوری رسانه ای رژیم صهیونیستی علیه مسلمانان و ایران فعال است.

پربازدید ها
آمار سایت
کاربران آنلاین : 12
بازدید امروز : 591
بازدید دیروز : 659
بازدید ماه جاری : 32993
بازدید سالانه : 232817
کل بازدید ها : 285533
تمامی حقوق محفوظ است. نسخه سامانه : 3.1
تمامی حقوق محفوظ است. نسخه سامانه : 3.1 آخرین بروز رسانی: 1403/03/03