en tr
جمعه,10 آذر 1402 12:15
کد خبر : 418 بازدید : 26 تاریخ : 14:51 1402/08/29
کالاانگاری انسانیت از مهم‌ترین تفکرات نظام لیبرال سرمایه داری است

مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی:

کالاانگاری انسانیت از مهم‌ترین تفکرات نظام لیبرال سرمایه داری است
حجت‌الاسلام امامی گفت: کالاانگاری سیاست، دیانت، جنسیت و انسانیت، از مهم‌ترین تفکرات نظام لیبرال سرمایه داری است و بر اساس این تفکر خرید فروش انسانیت، تحریف دین، اخراج فلسطینیان و جنایات دیگر را به لحاظ فکری فلسفی توجیه میکنند.

به گزارش واحد رسانه اداره کل تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی، حجت الاسلام منصور امامی در نشست هم اندیشی اعضای هیئت علمی دانشگاه ارومیه که با موضوع رابطه صهیونیزم با آموزه های یهود، استعمار و لیبرال سرمایه داری در سالن جلسات پردیس دانشگاه ارومیه برگزار شد، با بیان این که در بررسی صهیونیزم حداقل باید به سه مقوله توجه کرد، اظهار داشت: بررسی رابطه با صهیونیزم و آموزه های یهود و لیبرال سرمایه داری بررسی یهود دولتی، ناسیونالسیم و نژادپرستی یهود و پیوند آن با سیاست بسیار حائز اهمیت است و  یهودی ها خود را قوم برتر می دانند و غیر خودشان را گوئیم و حیوان می پندارند.


وی اضافه کرد: نگاه نژاد پرستانه یهودیان با آموزه های تحریف شده «تورات» و «تلمود» گره خورده است  و تلمود متشکل از کتاب «میشنا» و «گمارا» که روی هم ۳۶جلد شرح تورات است، می باشد که توسط خاخام ها در طول چند قرن نوشته شده است و پر از اباطیل و افسانه و تحریف می باشد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی تصریح کرد: برخی از علمای یهود که به ظاهر اسلام آوردند تلاش کردند اباطیل و داستان های افسانه ای تورات را  وارد بخشی از کتب مسلمین کنند که در ادبیات دینی به «اسرائیلیات» معرف شده است. 

✅وی ادامه داد: دومین مسئله ای که باید در مطالعات صهیونیزم بدان توجه داشت امتداد استعمار است،  موشه دایان وقتی درباره مشخص کردن مرزهای رژیم صهیونیستی صحبت می کرد، گفت؛ امریکا که سرخپوست ها را اخراج می کرد مگر مرزهای سرزمینی مشخص کرد که ما مشخص کنیم. ؟
 
حجت الاسلام امامی افزود: تقریبا همه روشهای استعماری در طول چهار قرن گذشته یکجا توسط صهیونیستها در فلسطین و مناطق آن اعمال شده است.

وی با بیان این که سومین مطلب این که است صهیونیزم فرزند نامشروع لیبرال سرمایه داری می باشد، گفت:  نظام سرمایه داری بر پایه جابجایی (ترانسفر) و کالاانگاریِ همه چیز، شکل گرفته است و در  این تفکر جابجایی معرفتی، جابجایی ارزشی و باورها و جابجایی سرزمینی و... اتفاق می افتد. 

مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی تاکید کرد: کالاانگاری سیاست، دیانت، جنسیت و انسانیت، از دیگر تفکرات نظام لیبرال سرمایه داری است، آن ها به همه چیز به عنوان یک کالای قابل خرید و فروش نگاه می کنند و لذا بر اساس این تفکر خرید فروش انسانیت،  تحریف دین،  اخراج فلسطینیان و جنایات دیگر را به لحاظ فکری فلسفی توجیه میکنند. 
 

وی ادامه داد: یهود در طول  تاریخ آموخت برای بقا نیازمند تمسک به اقتصاد، سیاست، فلسفه و  رسانه است و این اضلاع قدرت شیطانی صهیونیزم برای تسلط بر بازار تولید و مصرف،  تسلط بر مناسبات سیاسی بین المللی و تخدیر خواص با فلسفه های الحادی و تخدیر عوام با رسانه بوده و هست که مجموعا هم در بنیانهای فکری آن در کتاب به اصطلاح مقدس آنان آمده و هم در پروتکل های سران یهود که از حدود صدوبیست سال پیش آشکار شد،  خود را نشان می دهد.

پربازدید ها
اهتزاز پرچم بزرگ فاطمیه برای سومین سال پیاپی در ارومیه

اهتزاز پرچم بزرگ فاطمیه برای سومین سال پیاپی در ارومیه

عقلانیت، عدالت و معنویت اساس اسلام است/  غربی که ادعای آزادی دروغین می کند ناامن ترین مکان برای زنان است

عقلانیت، عدالت و معنویت اساس اسلام است/ غربی که ادعای آزادی دروغین می کند ناامن ترین مکان برای زنان است

تصاویر/ اولین اجلاسیه استانی بهشت آذربایجان غربی

تصاویر/ اولین اجلاسیه استانی بهشت آذربایجان غربی

تصاویر/ مراسم افتتاحیه نمایشگاه کوچه های بنی هاشم ارومیه

تصاویر/ مراسم افتتاحیه نمایشگاه کوچه های بنی هاشم ارومیه

هیئت باید امروز سنبل حیات باشد

هیئت باید امروز سنبل حیات باشد

راه های تقویت همکاری حوزه علمیه خواهران ارومیه  و تبلیغات اسلامی بررسی شد

راه های تقویت همکاری حوزه علمیه خواهران ارومیه و تبلیغات اسلامی بررسی شد

تصاویر/ مراسم ویژه اهتزاز پرچم عزای فاطمی سلام الله علیها در ارومیه

تصاویر/ مراسم ویژه اهتزاز پرچم عزای فاطمی سلام الله علیها در ارومیه

نگاه غرب به زن، نگاه ابزاری است/  نظام سرمایه داری به دنبال این است که هویت زن را از او بگیرد

نگاه غرب به زن، نگاه ابزاری است/ نظام سرمایه داری به دنبال این است که هویت زن را از او بگیرد

تصاویر/ همايش آموزشی مديران تخصصی خواهران کانون های مساجد آذربایجان‌غربی

تصاویر/ همايش آموزشی مديران تخصصی خواهران کانون های مساجد آذربایجان‌غربی

آمار سایت
کاربران آنلاین : 6
بازدید امروز : 244
بازدید دیروز : 430
بازدید ماه جاری : 19374
بازدید سالانه : 131445
کل بازدید ها : 131445
تمامی حقوق محفوظ است. نسخه سامانه : 3.1
تمامی حقوق محفوظ است. نسخه سامانه : 3.1 آخرین بروز رسانی: 1402/09/09