بیانیه راهبرد مشارکت

اداره کل تبلیغات اسلامی استان آذربایجان غربی در راستای دستیابی به اهداف خود و در چارچوب قوانین، ضوابط و مقررات مربوطه، نهایت سعی و تلاش خود را می نماید تا با جذب نظرات ، پیشنهادات و انتقادات مردمی بتواند نسبت به ارائه خدمات بهتر اقدام نماید. لذا:

۱. در جهت خدمت رسانی بهتر، رفع نواقص و دریافت نظرات کاربران، امکان نظرسنجی را در وب سایت اداره کل فراهم نموده است.

۲. در این پرتال سعی شده است تا کلیه استاندارد های مورد نیاز اعم از کاربر پسند بودن، شفافیت، کیفیت خدمات، دسترس پذیری، دسترس پذیری اطلاعات و سایر استانداردهای مربوطه رعایت گردد.

۳. اصلاح و بهبود روش های ارائه خدمات و اطلاع رسانی به مراجعین از طریق پرتال ایجاد و همواره مدنظر مسئولین این اداره کل بوده است.

۴. اهمیت به اطلاع رسانی و بروز رسانی اخبار، اطلاعیه ها و … در پرتال سازمان یکی از مهمترین اهداف این سازمان مطرح شده است.

۵. دریافت و رسیدگی به شکایات، پیشنهادات و انتقادات مراجعین و پاسخگویی به آنها در وب سایت فراهم شده است.

۶. زمینه دریافت پیام مخاطبین از طریق پست الکترونیکی [email protected] و پاسخگویی به آنها ایجاد شده است.

۷. این سازمان کلیه مقررات صادره خود را اعم از بخشنامه ‏ها، آیین نامه‏ ها، دستورالعمل‏ ها و ضوابط اجرایی و … را پیش از ابلاغ به مدت ۲ هفته از طریق درگاه الکترونیک خود در معرض نقد عموم قرار داده و پس از دریافت نظرات و انتقادات سازنده مردمی، نسبت به اصلاح و سپس ابلاغ اقدام می‏نماید.

۸.این سازمان در رابطه با تهیه و تدوین لوایح و تعرفه‏ های قانونی که نیازمند تصویب نمایندگان مجلس یا مراجع ذیصلاح می‏باشد، پیش از ارسال به مدت یک ماه از طریق درگاه الکترونیک خود به آدرس ido.ir در معرض نقد عموم قرار داده و پس از دریافت نظرات و انتقادات سازنده مردمی، نسبت به اصلاح و سپس ارسال آن اقدام می‏نماید.

همچنین مي توانيد ديدگاه خود را از طریق درگاه و سامانه دریافت و رسیدگی به شکایات، پیشنهادات و انتقادات به صورت الکترونیکی و یا منوی ارتباط با ما یا به صورت تلفنی و یا به صورت حضوری به این اداره کل انتقال دهید و همواره مشتاق دیدگاهها و نظرات شما هستیم

مي توانيد از طريق منوي اداره کل در قسمت منوی اصلی (منوی بالای سایت) تلفن تماس با مدیران دستگاه و یا از طریق وب سایت اداره کل آدرس و شماره تماس اداره کل و ادارات تابعه شهرستان را بدست آورده و با ارائه نظرات، پيشنهادات و انتقادات ما را از دیدگاههای خود آگاه سازيد.