۱۴۰۱-۰۲-۲۸ ۰۵:۲۴

آخرين بروز رسانی(6 اردیبهشت ماه)

بیانیه توافق سطح خدمات

مراجعین محترم؛

بدین وسیله توافق نامه سطح خدمات پورتال اداره کل تبلیغات اسلامی استان آذربایجان غربی به آگاهی مراجعین محترم می رسد:

  • این تارنما مجهز به امکان ثبت و پیگیری درخواست ها و شکایات شما متقاضیان گرامی از طریق مراجعه به بخش ارسال شکایت و گزارش و یا بخش ارتباط با ما یا برای ثبت شکایات از طریق سامانه رسیدگی به شکایات مردمی به صورت تمام وقت و در ۷ روز هفته و۲۴ ساعت روز، دارا می باشد.
  • جهت دریافت آدرس یا اطلاعات تماس ادارات تبلیغات اسلامی استان می توانید به بخش اطلاعات تماس ادارات شهرستانی مراجعه فرمایید.
  • جهت دریافت لیست و شماره تماس ارائه دهندگان خدمت می توانید به بخش شماره تماس خدمت دهندگان مراجعه فرمایید
  • جهت دریافت لیست و لینک دسترسی خدمات الکترونیکی می توانید به بخش معرفی خدمات الکترونیکی مراجعه فرمایید
  • این تارنما در صورت برقرار بودن زیرساخت های لازم مخابراتی به صورت تمام وقت در دسترس متقاضیان گرامی می باشد. در صورت بروز هرگونه اشکال و نقض فنی به متقاضیان اطلاع رسانی خواهد شد.
  • تعهدات خدمات الکترونیک دارای شناسه خدمت به شرح زیر می باشد:
ردیفنام خدمت شناسه خدمتتعهدات
1اعزام مبلغ و مبلغه عمومی در مناسبتهای دینی و انقلابی17041693000پس از تکمیل اطلاعات، مدت زمان دریافت کد دائم حدود 2 روز می باشد
2استقرار روحانی در مناطق مورد نیاز و محروم17041694000پس از تکمیل اطلاعات و شرکت در آزمون، مدت زمان مصاحبه و تحقیق حدود یک ماه می باشد
3صدور مجوز کانونهای فرهنگی تبلیغی17061695000پس از تکمیل اطلاعات، مدت زمان بررسی، تأیید اطلاعات وارد شده و صدور مجوز حدود یک هفته می باشد.
4صدور مجوز انجمنهای اسلامی17061697000پس از تکمیل اطلاعات، مدت زمان بررسی، تأیید اطلاعات وارد شده و صدور مجوز حدود یک هفته می باشد
5صدور مجوز هیئات مذهبی17061698000پس از تکمیل اطلاعات، مدت زمان بررسی، تأیید اطلاعات وارد شده و صدور مجوز حدود یک هفته می باشد.
6صدور مدرک تخصصی حفظ قرآن کریم17061696000پس از قبولی در آزمون های کتبی و شفاهی و ارائه مدارک، صدور مدرک حدود دوماه می باشد.