en tr
سه‌شنبه,4 مهر 1402 15:13
کد خبر : 257 بازدید : 112 تاریخ : 17:43 1402/01/15
دشمن به دنبال از بین بردن ارزش امر به معروف و نهی از منکر است

رئیس اداره تبلیغات اسلامی ارومیه:

دشمن به دنبال از بین بردن ارزش امر به معروف و نهی از منکر است
یکی از طرح های دشمن برای مقابله با معارف دینی و تلاش برای نشر و گسترش فساد در جامعه، حمله به مبانی امر به معروف و نهی ازمنکر است و لذا در این راستا به ساخت کلیپ های جعلی و انتساب آن به جریان دینی می خواهند این دو فریضه الهی را به حاشیه ببرند و این امر می طلبد طلاب خواهر با الگو قرار دادن حرکت های اهل بیت و ائمه در امر به معروف و نهی از منکر، روش های صحیح این دو مسئله را به مردم تبیین کنند.

 به گزارش واحد رسانه تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی، حجت الاسلام حسن محمدی امروز در جلسه ای که با طلاب ملبغه ماه رمضان در سالن جلسات تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی برگزار شد، با تقدیر از فعالیت های جهادی و تبلیغی طلاب خواهر در ماه مبارک رمضان، اظهار داشت: با توجه به تهاجم گسترده دشمنان به مبانی دینی خصوصا مسئله حجاب و پوشش زنان، لازم است بانوان طلاب با ظرافت های لازم به این مسئله ورود کنند و مساجد شهری و روستایی نیاز جدی به حضور طلاب خواهر جهت تبیین و تبلیغ معارف دینی به بانوان دارند.

وی اضافه کرد: یکی دیگر از مباحثی که باید مورد توجه بانوان طلبه در تبلیغ ماه مبارک رمضان قرار گیرد، توجه به قشر جوانان و نوجوان است و فلذا می طلبد کارگروهی در این مورد تشکیل شده و به تولید محتوا بپردازند و در اختیار طلاب مبلغ قرار دهند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی ارومیه خاطرنشان کرد: یکی از طرح های دشمن برای مقابله با معارف دینی و تلاش برای نشر و گسترش فساد در جامعه، حمله به مبانی امر به معروف و نهی ازمنکر است و لذا در این راستا به ساخت کلیپ های جعلی و انتساب آن به جریان دینی می خواهند این دو فریضه الهی را به حاشیه ببرند و این امر می طلبد طلاب خواهر با الگو قرار دادن حرکت های اهل بیت و ائمه در امر به معروف و نهی از منکر، روش های صحیح این دو مسئله را به مردم تبیین کنند.

وی با تقدیر از راه اندازی غرفه دختران انقلاب توسط طلاب خواهر در سطح شهر ارومیه گفت: در مسئله تبلیغ نباید صرفا به مساجد و حسینیه ها اکتفا کرد و بسیاری از مراکز تجاری که روزانه هزاران نفر به آن رجوع می کنند بدون توجه به مباحث فرهنگی آن، رها شده اند و در موارد متعددی با گلایه همشریان مومن مبنی بر عدم رعایت موازین دینی در این مراکز مواجه هستیم و فلذا طلاب خواهر تبلیغ در این مراکز را در اولویت خود قرار دهند.

حجت الاسلام محمدی افزود: در مباحث تبلیغی باید سنجیده عمل و از اعمال سلیقه ای دوری کرد و فلذا لازم است هیئیتی از طلاب و دغدغه مندهای فرهنگی تشکیل شود و مباحث فرهنگی رصد کرده و برای آن محتوا تولید کند تا شاهد یک حرکت تبلیغی حساب شده و سازمانی باشیم.

وی عنوان داشت: یکی از عوامل آسیب های اجتماعی کاهش ازدواج و گسترش رسومات غلط و دست و پا گیر در این امر مقدس است و طلاب باید در تبلیغ های خود ضمن تبیین مزیت های ازدواج آسان، آسیب های اشرافی گری در این امر مقدس را به مردم بیان کنند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی ارومیه در پایان گفت: یکی از مهم ترین مباحث روز کشور مسئله جوانی جمعیت است و در این راستا قرارگاهی در کشور تحت عنوان " قرارگاه جوانی جمعیت " تشکیل شده است و طلاب ضمن همکاری با این قرارگاه، به مسئله جوانی جمعیت ورود کرده و در مجالس و منابر آن را بر مردم تبیین کنند.

 

دسته بندی ها
ارومیه
پربازدید ها
اسلام تنها مکتبی است که به زنان نقش و جایگاه داده است

اسلام تنها مکتبی است که به زنان نقش و جایگاه داده است

نقش اهل سنت آذربایجان غربی در دفاع مقدس با تقدیم سه هزار و 475 شهید  شهید

نقش اهل سنت آذربایجان غربی در دفاع مقدس با تقدیم سه هزار و 475 شهید شهید

جریان های مردمی به مسئله تربیت نسل نوجوان اهتمام داشته باشند

جریان های مردمی به مسئله تربیت نسل نوجوان اهتمام داشته باشند

بانک ها در مسئله اعطای تسهیلات ازدواج و فرزندآوری همکاری لازم را نمی کنند

بانک ها در مسئله اعطای تسهیلات ازدواج و فرزندآوری همکاری لازم را نمی کنند

نقش زنان آذربایجان غربی در دفاع مقدس

نقش زنان آذربایجان غربی در دفاع مقدس

آمار سایت
کاربران آنلاین : 22
بازدید امروز : 199
بازدید دیروز : 355
بازدید ماه جاری : 11046
بازدید سالانه : 98073
کل بازدید ها : 98073
تمامی حقوق محفوظ است. نسخه سامانه : 3.1
تمامی حقوق محفوظ است. نسخه سامانه : 3.1 آخرین بروز رسانی: 1402/07/03