en tr
جمعه,10 آذر 1402 14:04
کد خبر : 400 بازدید : 56 تاریخ : 15:33 1402/07/23
طویله ای به نام اسرائیل وجود ندارد

مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی:

طویله ای به نام اسرائیل وجود ندارد
حجت الاسلام امامی سرمایه گذاری در عرصه‌های رسانه‌ای، اقتصادی و سیاسی را از مهم‌ترین برنامه های صهیونیسم برای تحریف تاریخ عنوان کرد و گفت: آن‌ها برای فاسد کردن جوانان دنیا برنامه‌ریزی کرده‌اند و ارتزاقشان از فساد است وبزرگترین مراکز فساد در دست این افراد است و عده‌ای احمق می گویند؛ چرا حماس به چنین موجوداتی حمله می کند، در حالی که می دانند ۷۰ سال است این رژیم آب و برق و خاک و همه چیز فلسطینی‌ها را تصرف کرده است و اهل تجاوز بودن یهود مال امروز نیست از سه هزار سال قبل این ها اهل تجاوز و طغیان بودند و به خودشان هم رحم نمی کنند.

به گزارش واحد رسانه اداره کل تبلیغات اسلامی آذربایجان‌غربی حجت الاسلام منصور امامی امروز  در اجتماع طلاب مدارس علمیه خواهران ارومیه که در مدرسه علمیه ریحانة الرسول این شهر برگزار شد، با بیان این که بخش مهم هویت انسان شناخت آسیب و دشمن و نشان دادن عکس العمل مناسب است، اظهار داشت: از نشانه‌های زنده بودن انسان واکنش و حساسیت او به اتفاقاتی است که پیرامون او می افتد می باشد و اگر موجودی نتواند خطری که او را تهدید می کند بشناسد زندگی اش به خطر خواهد افتاد،  شناساندن دشمن، روش های مبارزه آن ها با انسان و ظلم ستیزی و مبارزه با استکبار از مهم‌ترین آموزه های وحیانی انبیا و ائمه بوده است.
وی افزود:  در اسلام انسان بی تفاوت نداریم و نمی شود با دوست و دشمن خوب بود و باید جبهه انسان مشخص شود، بله در دین ما تاکید شده است که باید تلاش کنید در دشمن خود نیز تاثیر مثبت بگذارید اما در اسلام فقط رحمانی بودن و با همه سازش کردن نداریم.
مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان‌غربی با بیان این‌که قرآن کریم یهودی که تین موسی (ع) را تحریف کرد، مهم‌ترین دشمن اسلام و مسلمین عنوان می کند، گفت: یهود دارای روحیه استعلا و استکبار است و در کتب تحریف شده خود غیر خودشان را انسان نمی دانند و خود را برتر از همه انسان‌ها معرفی می کنند و این را به یک گفتمان تبدیل کرده‌اند و هر کسی در دنیا بخواهد از این‌ها انتقاد کند او را به جرم مقابله و مخالفت با یهود محاکمه می کنند هر چند استاد دانشگاه بزرگ دنیا باشد.
وی تصریح کرد: در فرانسه کتب و مقاله نوشتن علیه خدا و همه مقدسات آزاد است اما سخن گفتن علیه صهیونیسم ممنوع است و خداوند متعال یهود و صهیونیسم را اهل اشرافی‌گری و استکبار معرفي می‌کند و بزرگترین بدعت‌گذاران تاریخ بشر یهود است و قرآن به این مسئله اشاره می کند.
حجت الاسلام امامی گفت: در اروپا طبق آمار بزرگترین جرم‌ها از جمله دروغ گویی، جعل سند، حقه‌بازی و ... مال یهودی‌هاست و این‌ها دروغ گفتن را بر خود فرض و واجب می‌دانند و آن‌ها زمین را مال خود می دانند و فرزندان خود را در مهد کودک‌ها و مدارس این‌گونه تربیت می‌کنند.
وی بزرگترین بدعت‌گذاران تاریخ را صهیونیسم دانست و گفت:  امروز امپراطوری رسانه ای در دست یهود صهیونیزم است و همه اخباری که به دنیا مخابره می شود، توسط کمپانی‌های یهودی‌ها است و فیلم و سریال و انمیشن درست می‌کنند و افکار خود را در آن به دنیا تحمیل می‌کنند و تلاششان نابود کردن اخلاق همه ملت ها و فرهنگ‌ها است.
مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان‌غربی عنوان داشت: سردمداران رژیم صهیونیستی کودک کشی را یک فریضه و افتخار می‌دانند و از دنیا می‌خواهند که از آن‌ها  به دلیل قتل عام کودکان تشکر کنند و ما امروز کشور که هیچ، طویله ای هم به نام اسرائیل نمی شناسیم و این رژیم شر مطلق و شیطان مجسم است و شیطان هر روز در مکتب صهیونیسم درس یاد می‌گیرد.
وی سرمایه گذاری در عرصه‌های رسانه‌ای، اقتصادی و سیاسی را از مهم‌ترین برنامه های صهیونیسم برای تحریف تاریخ عنوان کرد و گفت:  آن‌ها برای فاسد کردن جوانان دنیا برنامه‌ریزی کرده‌اند و ارتزاقشان از فساد است وبزرگترین مراکز فساد در دست این افراد است و عده‌ای احمق می گویند؛ چرا حماس به چنین موجوداتی حمله می کند، در حالی که می دانند ۷۰ سال است این رژیم آب و برق و خاک و همه چیز  فلسطینی‌ها را تصرف کرده است و اهل تجاوز بودن یهود مال امروز نیست از سه هزار سال قبل این ها اهل تجاوز و طغیان بودند و به خودشان هم رحم نمی کنند.
حجت الاسلام امامی بیان داشت: یهودی ها حتی ۱۰ روز دوری حضرت موسی را تحمل نکردند و گوساله پرست شدند و امروز بعد از گذشت ۳ هزار سال هیچ پایبندی به آئین الهی حضرت موسی ندارند و هم در تحریفات دین مسیحیت دست داشتند و هم در اسلام در قالب مسلمان منافق وارد شدند و برخی جعلیات را در قالب روایت به خورد مردم دادند و حتی برخی ها در قالب اصحاب نبی اکرم خود را مطرح کردند و ابا و اجداد یهودی‌ها پیامبر کش بودند و باید امروز از کسانی که با ابُ‌الشیطان دست دوستی دادند سوال کرد که چگونه به این بدبختی و ضلالت رسیدید که چشم خود را به روی جنایت صهیونیزم بستید.
وی خاطرنشان کرد: رژیم صهیونیستی بزرگترین پادگان جهان است و همه آن ها برای کشت و کشتار و فسق و فجور آماده‌اند و فساد، تباهی، اشرافی‌گری، پیمان‌شکنی، گستاخی و ... جز خوی و خصلت صهیونیستی‌ها است و حتی به خودشان هم رحم نمی کنند و یهودی‌های سیاه پوست را قبول نمی کنند و ما امروز به دشمنی به چنین جرثومه‌های فساد افتخار می‌کنیم و هر کسی با این رژیم دشمن نباشد از انسانیت به دور است.

 

پربازدید ها
اهتزاز پرچم بزرگ فاطمیه برای سومین سال پیاپی در ارومیه

اهتزاز پرچم بزرگ فاطمیه برای سومین سال پیاپی در ارومیه

عقلانیت، عدالت و معنویت اساس اسلام است/  غربی که ادعای آزادی دروغین می کند ناامن ترین مکان برای زنان است

عقلانیت، عدالت و معنویت اساس اسلام است/ غربی که ادعای آزادی دروغین می کند ناامن ترین مکان برای زنان است

تصاویر/ اولین اجلاسیه استانی بهشت آذربایجان غربی

تصاویر/ اولین اجلاسیه استانی بهشت آذربایجان غربی

تصاویر/ مراسم افتتاحیه نمایشگاه کوچه های بنی هاشم ارومیه

تصاویر/ مراسم افتتاحیه نمایشگاه کوچه های بنی هاشم ارومیه

هیئت باید امروز سنبل حیات باشد

هیئت باید امروز سنبل حیات باشد

راه های تقویت همکاری حوزه علمیه خواهران ارومیه  و تبلیغات اسلامی بررسی شد

راه های تقویت همکاری حوزه علمیه خواهران ارومیه و تبلیغات اسلامی بررسی شد

تصاویر/ مراسم ویژه اهتزاز پرچم عزای فاطمی سلام الله علیها در ارومیه

تصاویر/ مراسم ویژه اهتزاز پرچم عزای فاطمی سلام الله علیها در ارومیه

نگاه غرب به زن، نگاه ابزاری است/  نظام سرمایه داری به دنبال این است که هویت زن را از او بگیرد

نگاه غرب به زن، نگاه ابزاری است/ نظام سرمایه داری به دنبال این است که هویت زن را از او بگیرد

تصاویر/ همايش آموزشی مديران تخصصی خواهران کانون های مساجد آذربایجان‌غربی

تصاویر/ همايش آموزشی مديران تخصصی خواهران کانون های مساجد آذربایجان‌غربی

آمار سایت
کاربران آنلاین : 52
بازدید امروز : 410
بازدید دیروز : 430
بازدید ماه جاری : 19540
بازدید سالانه : 131611
کل بازدید ها : 131611
تمامی حقوق محفوظ است. نسخه سامانه : 3.1
تمامی حقوق محفوظ است. نسخه سامانه : 3.1 آخرین بروز رسانی: 1402/09/09