en tr
جمعه,1 تیر 1403 13:31
کد خبر : 433 بازدید : 98 تاریخ : 14:50 1402/10/13
انقلاب اسلامی مظلومان منطقه را از زیر یوغ استبداد و استکبار نجات داد

مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی:

انقلاب اسلامی مظلومان منطقه را از زیر یوغ استبداد و استکبار نجات داد
حجت الاسلام امامی گفت: حاج قاسم پرورش یافته مکتب امامین انقلاب بود و منادی انقلاب در منطقه شد و مظلومان منطقه را از زیر یوغ استبداد و استکبار نجات داد.

به گزارش واحد رسانه ادار کل تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی، حجت الاسلام منصور امامی امروز در مراسم گرامیداشت شهادت سردار سلیمانی که سالن اجتماعات شهرستان تکاب برگزار شد، اظهار داشت: غرب برای پیشبرد اهداف خود طرح و نقشه های فراوانی را ترسیم کرده بود ، اما حضور و نفوذ سردار سلیمانی خنثی کننده اهداف و گفتمان غربی در منطقه و جهان شد.

وی ادامه داد: در گفتمان و تفکر غربی خدای متعال جایی ندارد و آن ها انسان را جای خدا گذاشته اند و پیغمبران الهی را حذف کرده و ساحران و جادوگران را جایگزین آنان کرده اند. اما در مکتب حضرت روح الله همه کاره الله متعال است و لذا در همه برهه ها شما می بینید که امام راحل همه پیروزی ها را به خدای متعال نسبت می دهند و می گویند خرمشهر را خدا آزاد کرد.

 مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی اضافه کرد: انقلاب اسلامی ایران به مدد ایمان مردم و راهبری امامین انقلاب، دکترین نظامی و استراتژی قدرتمند آمریکا را در منطقه خاورمیانه و دنیا شکست داد.

وی افزود: مکتب حاج قاسم و قدرت نفوذی آن شهید والامقام در منطقه باعث شد مقاومت در یمن و سوریه و لبنان و غزه و فلسطین و عراق ید واحده اسلام علیه کفر و شرک و صهیونیست ها شود.

مدیر کل تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی خاطرنشان کرد : به برکت مجاهدتها و نفوذ معنوی حاج قاسم بود که انقلاب اسلامی ایران در کالبد نیروهای مقاومت منطقه و مردم آنها نفوذ کرده و جبهه مقاومت را به ید واحده تبدیل کرد.

وی بیان داشت: حاج قاسم پرورش یافته مکتب امامین انقلاب بود و منادی انقلاب در منطقه شد و مظلومان منطقه را از زیر یوغ استبداد و استکبار نجات داد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی گفت: تأثیر حاج قاسم بر مردم در پیروی آنان از مکتب آن شهید والامقام به خوبی آشکار است و نسلهای بعدی پرورش یافته مکتب سردار دلها خواهند بود و این نکتهای  است که دشمن را بیش از پیش عصبانی کرده است.

پربازدید ها
آمار سایت
کاربران آنلاین : 17
بازدید امروز : 598
بازدید دیروز : 659
بازدید ماه جاری : 33000
بازدید سالانه : 232824
کل بازدید ها : 285540
تمامی حقوق محفوظ است. نسخه سامانه : 3.1
تمامی حقوق محفوظ است. نسخه سامانه : 3.1 آخرین بروز رسانی: 1403/03/03